۰
۱
سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۶

زمان واریز بسته معیشتی ۱۰۰هزار تومانی

رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی زمان واریز بسته معیشتی ۱۰۰ هزارتومانی را اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران جوان: حامد شمس گفت: به منظور حمایت معیشتی از اقشار ضعیف جامعه، مبلغ ۱۰۰ هزار تومان کمک بلاعوض برای ۴ ماه، آذر تا اسفند ماه درنظر گرفته شده است و این کمک هزینه بلاعوض از نیمه دوم آذر ماه پرداخت می شود.
همچنین برای افرادی که شغل و درآمد ثابت ندارند وام یک میلیون تومانی درنظر گرفته شده است و متقاضیان باید کد ملی سرپرست خانوار با سیم کارتی که به نام سرپرست خانوار است را به ۶۳۶۹ ارسال کنند و حتما این را در نظر داشته باشند که کلمه اضافی لازم نیست همراه با کد ملی ارسال شود.

به مدت یک هفته ما پیامک های ارسال شده را پالایش میکنیم و برای سازمان برنامه بودجه ارسال می‌کنیم. بعد از آن برای واریز وارد سیستم بانکی می شود و این بار برخلاف مرحله اول که اقساط از یارانه کسر می‌شد، از بسته حمایت معیشتی دولت اقساط این وام کسر می‌شود.

مشمولان وام یک میلیون تومانی، ۲۹.۷۰۰ نفر از افراد کمتر برخورداراند، افراد دارای درآمد ثابت از جمله کارمندان دولت، شرکت‌های دولتی یا نهاد‌ها عمومی غیر دولتی، بازنشستگان، بیمه پرداز سازمان تامین اجتماعی یا سایر صندوق‌های بازنشستگی شامل این طرح نمی‌شوند.
akhbarbank.com/vdchz6nq.23nqmdftt2.html
مشاهده نظر مخاطبان
محمد
Iran, Islamic Republic of
بسمه تعالی
با سلام
افرادی که سرپرست خانوار نیستند و درآمدی ندارند باید چه کنند ؟
چرا دولت در مورد ما بی توجهی فراوانی می کند؟!همه چیز و همه کس که فقط سرپرست خانوار نیستند؟!
سطح درآمد یک کارمند با درآمد و حقوق بالای ایرانی به زیر خط مطلق فقر در جهان رسیده و روز به روز بدتر شده چه برسه به حال بقیه مردم کوچه و بازار؟!
با تشکر از دوستان خوب اخباربانک
تازه ترین اخبار