۰
۲
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۸

جدول کارمزدهای جدید بانکی منتشر شد

بانک مرکزی نرخ های جدید کارمزد خدمات بانکی را برای اجرا از ابتدای آذرماه ابلاغ کرد.
جدول کارمزدهای جدید بانکی منتشر شد
به گزارش اخباربانک، پس از مدت‌ها درخواست بانک‌ها برای افزایش کارمزد بانکی سرانجام بانک مرکزی در برابر خواسته آن‌ها کوتاه آمد و با این موضوع موافقت کرد که از ابتدای آذر افزایش کارمزد خدمات بانکی اجرا می‌شود. بر این اساس، کارمزد عملیات کارت به کارت به عنوان یکی از پرکاربردترین خدمات بانکی از ۵۰۰ به ۶۰۰ تومان به ازای هر یک میلیون تومان افزایش یافت و در صورت افزایش هر یک میلیون تومان در فرایند کارت به کارت معادل ۲۴۰ تومان به این مبلغ افزوده خواهد شد.

به این ترتیب با سقف 6 میلیون تومان برای کارت به کارت در عمل، انتقال 6 میلیون تومان در یک روز 1800 تومان کارمزد خواهد داشت.در همین حال ابلاغ این کارمزدها با واکنش برخی نمایندگان مجلس مواجه شد. پیشتر در بررسی طرح تامین کالاهای اساسی که با دغدغه برخی نمایندگان درباره احتمال تحقق نیافتن منابع طرح همراه بود، مرکز پژوهش های مجلس، چند منبع درآمدی پیشنهاد داده بود که از جمله آن ها وضع مالیات بر تراکنش های ساتنا و پایا و صدور چک بود. رقم پیشنهادی برای مالیات بر تراکنش های ساتنا و پایا هم دقیقا همین رقم اعلام شده توسط بانک مرکزی است.

4gfoq3wvmckrp29wtia1.jpg
 
akhbarbank.com/vdcg3t9u.ak9uw4prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
محمد
Iran, Islamic Republic of
سلام
مبلغ ساتنا و پایا حداکثر تا 25000 تومن هستش که اشتباه زدین
سپرده گذار
Iran, Islamic Republic of
مبارکه انشاالله. ازبانک ....برایم پیامک آمد که بابت شش ماهه پیامک مبلغ75000ریال ازجساب شماکسر گردید.دردلم گفتم مبارکه انشاالله هنوز اول برج نشده وبجای20 درصدهم که25درصدکم شده بازهم میگم مبارکه انشاالله.شهر شهر فرنگه.
تازه ترین اخبار