۰
۱
دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۰۵

نرخ دلار و یورو در صرافی بانک‌ها

ایلنا: صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست‌وهشتم مهرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۳۷ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۳۵ هزار و ۵۰ تومان است.

گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.
akhbarbank.com/vdchzinq.23nqzdftt2.html
مشاهده نظر مخاطبان
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
تامین منابع مالی ریالی دولت از محل فروش دلار با بالاترین قیمت. ایجاد بازار کاذب برای مردم تا با خرید دلار وفروش ان تامین درامد کنند . بالا نگه داشتن قیمت به جهت ایجاد انگیزه برای صادرات همه کالاها حتی با 50 درصد بهای کمتر از قیمت جهانی. دلاریزه شدن اقتصاد !حتی نفس کشیدن تابع نوسانات قیمت دلار شده است .ذخیره شدن میلیارد ها دلار وسکه ویورو پوند در خانه های مردم.فرار مردم از بازار سرمایه!تیشه به ریشه کشور و اقتصاد ان زدن توسط میل به ذخیره دلار!نزدیک شدن به ور شکستگی اقتصاد
تازه ترین اخبار