۰
بانک ایران‌ زمین در نظر دارد 12 رقبه از املاک مازاد بر نیاز خود را با وضع موجود و با شرایط نقد از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
به گزارش اخباربانک، بانک ایران زمین با نماد "وزمین" و سرمایه ثبت شده چهار هزار میلیارد ریال در راستای رعایت دستورات دولت و بانک مرکزی مبنی بر فروش املاک مازاد، تعدادی از املاک خود را به مزایده گذاشته است و متقاضیان برای شرکت در این مزایده تا 23 مهرماه سال جاری یعنی سه روز دیگر فرصت دارند.

بر اساس این گزارش، متقاضیان برای دریافت «برگ درخواست شرکت در مزایده» می توانند به ساختمان مرکزی بانک ایران زمین واقع در تهران، بلوار میرداماد، نبش شمس تبریزی شمالی، ساختمان بانک ایران ‌زمین، طبقه اول، واحد 9، مدیریت مهندسی و املاک کدپستی  1919913853 و در سایر استان‌ها به آدرس های اعلام شده مراجعه و پیشنهادهای خود را حداکثر تا پایان وقت اداری روز 23 مهرماه از طریق پست پیشتاز دو قبضه فقط به نشانی یادشده ارسال کنند. 

بر این اساس، مبلغ سپرده شرکت در مزایده معادل پنج درصد قیمت پایه مزایده مندرج در آگهی است که باید به حساب شماره 2-122559-13-198 و شماره شبا IR500690019801300122559002 به‌نام مزایده و مناقصه امور‌مالی بانک ایران زمین واریز شود.

شرکت کنندگان در صورت تمایل به دریافت اسناد به صورت حضوری باید  مبلغ 200 هزار ریال بابت خرید اسناد به حساب شماره 2-122559-13-198 به ‌نام مزایده و مناقصه امور‌مالی بانک ایران زمین واریز، فیش مربوطه را داخل پاکت الف قرارداده و تحویل بانک کنند. 

همچنین شرکت کنندگان می توانند اسناد مزایده را از طریق فایل پیوست به صورت رایگان دریافت کنند.

  رعایت مفاد فرم پیشنهاد شرکت در مزایده الزامی  است و بهای پیشنهادی باید از حیث مبلغ مشخص و معین و بدون خط خوردگی باشد و در پاکت لاک و مهر شده (دربسته) تسلیم شود. این گزارش حاکی است، تمامی املاک عرضه شده با وضعیت موجود به فروش می‌رسند  و متقاضیان با  بررسی کامل و جامع مستندات و سوابق ملک و پذیرش همه اقدامات لازم آتی برای اخذ مجوز‌ها   یا تکمیل امور مرتبط با ملک و رفع تصرف و انجام استعلام‌های لازم، اقدام به ارائه پیشنهاد خواهند کرد و بدیهی است بانک هیچ‌گونه تعهدی از این حیث نخواهد داشت. 

همچنین بازدید از محل با هماهنگی قبلی امکان‌پذیر است ضمن این که بانک ایران زمین در رد یا قبول یک یا پیشنهادات واصله مختار است

در عین حال، هزینه آگهی و کارشناسی از برندگان مزایده دریافت خواهد شد.

بانک ایران زمین برای مشخص کردن نتایج، به دلیل شرایط ناشی از کرونا، تاریخی را برآورد نکرده است.
akhbarbank.com/vdcjxvea.uqeavzsffu.html
تازه ترین اخبار