۰
۱
چهارشنبه ۹ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۳

شستا، بازارگردان‌دار شد

صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.
شستا، بازارگردان‌دار شد
به گزارش اخباربانک، روابط ‌عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) اعلام کرد: صندوق بازارگردانی شستا متشکل از همه نمادهای زیرمجموعه شستا و در جهت صیانت از حقوق سهامداران تشکیل شد.

این گزارش می‌افزاید: شرکت تامین سرمایه گذاری تامین اجتماعی با ایجاد صندوق بازارگردانی که متشکل از تمامی نمادهای فعال شستا در بازار سرمایه است، قصد دارد تا از سهام هلدینگ‌ها و‌ شرکت‌های زیرمجموعه آنها حمایت کند.

همچنین در راستای حمایت از سهام‌داران، شستا اقدام به انتشار اوراق اختیار فروش تبعی بر روی نمادهای تاصیکو و سیتا کرده است.

افزون بر این شرکت تامین سرمایه گذاری تامین اجتماعی که با نماد معاملاتی "شستا" در بازار سرمایه حاضر است،  در نظر دارد در صورت موافقت بورس، بر روی نماد سایر هلدینگ‌های خود نیز نسبت به انتشار اوراق اختیار فروش تبعی اقدام نماید.

گفتنی است، ناظر بورس اجازه بازگشایی شستا را مادامی که بازارگردان نداشته باشد، نخواهد داد. بنابراین این خبر را می‌توان به نحوی مرتبط با بازگشایی این نماد دانست.
akhbarbank.com/vdcgty9u.ak93q4prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
بازتشسته
Iran, Islamic Republic of
در تاریخ 25تیر ماه 99 وزیر تعاون از تصویب واگذاری دو درصد از سهام شستا به بازنشستگان توسط هیت امنا خبر داد .تاکنون هیچ اقدامی نشده استواطلاع رسانی هم نمیشود !!چرا؟؟ .اگر قرار بود قرص مرگ و سرطان توزیع کنند .تا الان سهم همه بازنشستگان به ادرس پستی شون ارسال شده بود .کی پاسخگو است مجلس دولت وزیر مدیر سازمان یا مدیر بورس ویا بازار گردان ..!!!؟؟؟رسانه ها وخبر نگاران هم در این خصوص اصلا نه سلامی !نه کلامی!نه حرفی!نه حدیثی ونه سوالی ونه جوابی!!!؟؟؟!چرااااااااااا!؟
تازه ترین اخبار