۰
۱
وزیر اقتصاد با تاکید بر این که نظرسنجی‌هایمان برآوردهای خیلی خوبی نسبت به آینده بورس دارد، گفت: من این نگرانی را دارم که عده‌ای با برنامه‌ریزی قصد دارند سهامداران را وادار به فروش سهام خود کنند تا با ایجاد فضای روانی، مشکلاتی را ایجاد کنند.
وزیر اقتصاد: برخی دنبال بُزخری سهام مردم هستند
به گزارش اخباربانک، فرهاد دژپسند گفت: من همیشه از همه سرمایه‌گذاران در بورس که قصد ورود یا خروج از این بازار را دارند این سه خواهش را داشته و دارم؛ مطالعه، مشاوره و معامله.

وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود: الان که بحث خروج از بازار سرمایه مطرح است این تاکید را دارم که سهام، دارایی شما است و این دارایی را نباید در معرض "بیا بخر" قرار داد. عبارت بیا بخر سبب می شود ارزش واقعی دارایی و سهام آنها مشخص نشود.

وی با تاکید بر این که من هیچ‌گونه اختیاری ندارم که به سهامداران بگویم بخرید یا بفروشید؛ اما خواهش می‌کنم در مورد فروش دارایی خود حداکثر دقت خود را بکنند؛ چون سهام دارایی سرمایه‌گذاران است و باید به قیمت مناسب دادوستد شود.

وزیر اقتصاد و دارایی خطاب به آن دسته از سهامدارانی که در صف‌های فروش قرار می‌گیرند، تصریح کرد: چرا سهام و دارایی خود را در معرض فروش قرار می‌دهید که عرضه زیاد شود و خریداران فکر کنند هنوز موقعیت آن را دارند که در قیمت‌های پایین‌تر سهام سرمایه‌گذاران را در تور بندازند.

دژپسند افزود: من این نگرانی را دارم که عده‌ای با برنامه‌ریزی قصد دارند سهامداران را وادار به فروش سهام خود کنند تا با ایجاد فضای روانی، مشکلاتی را ایجاد کنند. این در حالی است که نظرسنجی‌هایمان برآوردهای خیلی خوبی نسبت به آینده بورس دارد و برخی برخی افراد نظرسنجی بد را بزرگ می‌کنند.
منبع:تسنیم
akhbarbank.com/vdcgyu9u.ak9374prra.html
مشاهده نظر مخاطبان
سهامی
Iran, Islamic Republic of
انهایی که دانای کار هستند که هیچ .روی صحبت با نااگاهانی است که هرروزه به بورس سرک میکشند .عزیزم تو فیلم ده سامورایی هم به عامه مردم چوب بدست گفت .پشت نیزار بنشینید وسر خود را بلند نکنید تا نبینید وابهت دشمن شما را نلرزاند .خب شما که با یه نسیم میترسی .گوش به حرف بده!!!که نمیدن!!! کامپیوتر ولپ تاب ررو خاموش کن !نوسانات بازار رو نبینی!!دندون روجیگر بذار !وقتی دریا ارام شد !!!قطعا ضرر نخواهی کرد!اما هی سرک میکشن.میترسن!هی میلرزن وبا ضرر میفروشن!
تازه ترین اخبار