۰
يکشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۵۶

مجوز افزایش سرمایه بانک رسالت صادر شد

بانک رسالت، پاکدیس، عطرین نخ قم و فرآورده های نسوز آذر مجوز افزایش سرمایه ۲۸۸، ۳۲۱، ۴۰ و ۷۹ درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.
مجوز افزایش سرمایه بانک رسالت صادر شد
به گزارش اخباربانک، چهار شرکت بانک رسالت، پاکدیس، عطرین نخ قم و فرآورده های نسوز آذر مجوز افزایش سرمایه 288، 321، 40 و 79 درصدی را از سازمان بورس گرفتند و آماده برگزاری مجمع فوق العاده شدند.

براین اساس، "وسالت" سرمایه فعلی را از 50 به بیش از 194 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت حاضر در تابلو نارنجی بازار پایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و برای اصلاح ساختار مالی اعمال می شود.

همچنین سرمایه فعلی "غدیس" از 28 به 116.9 میلیارد تومان می رسد. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها و صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

در این میان، "نظرین" هم سرمایه فعلی را از 55.2 به 77.5 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی این شرکت فرابورسی از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

سرمایه فعلی "کاذر" هم  را از 45 به 80.4 میلیارد تومان می رسد. 13.5 میلیارد تومان از تامین مالی این شرکت بورسی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و 21.9 میلیارد تومان از محل سود انباشته اعمال می شود تا صرف حفظ نقدینگی جهت تأمین مالی بابت ساخت پروژه کوره دوار شود.
 
akhbarbank.com/vdcds905.yt09x6a22y.html
تازه ترین اخبار