۰
۱
رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران گفت: برای خرید طلا و جواهر در مبالغ بیش از ۱۵ میلیون ریال ارائه کارت ملی اجباری است.
به گزارش اخباربانک، ابراهیم محمدولی رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران، در خصوص ارائه کارت ملی برای خرید سکه و طلا اظهار کرد: واحد‌های صنفی موظف شده اند از مشتریانی که مبلغ فاکتور آن‌ها بیش از ۱۵ میلیون ریال است کارت ملی اخذ کنند و شماره ملی آن‌ها در فاکتور درج شود.

وی افزود: دولت به تازگی تصمیم دارد تا از دارندگان بیش از یک سکه طلا مالیات اخذ کند که این اقدام می‌تواند یک روش موثر برای جلوگیری از فعالیت دلالان باشد.

رییس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران بیان کرد: در حال حاضر زیر ساخت‌های مورد نظر جهت دریافت مالیات از این افراد کامل نیست، اما در تلاش هستیم تا سامانه‌ای در این خصوص راه اندازی کنیم.

محمدولی تصریح کرد: ارائه کارت ملی در خرید‌های بیش از ۱۵ میلیون ریال اجباری است و با واحد‌هایی که از این قانون سرپیچی می‌کنند برخورد خواهد شد.
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
akhbarbank.com/vdccmiqm.2bqes8laa2.html
مشاهده نظر مخاطبان
سهامی
Iran, Islamic Republic of
خوبه اما ضمانت اجزایی ان برای فروشندگان است که در صورت تخلف از اجرایی قوانین ودستورالعملها از ده تا یکصد برابر ارزش وحجم معامله بایستی جریمه شوند .فراموش نکنیم بدون ضمانت اجرایی طرف فروشنده. هیچ قانونی اجرا نمیشه .ریش فروشنده رو بگیرید اون یقه خریداران رو دو دستی میچسبه ..حالا هی مصوبه ابکی وبدون ضمانت ابلاغ کنید .
تازه ترین اخبار