۰
دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۰۶
مدیرعامل شرکت «کاوش جوش»:

بانک تجارت سرعت عمل بالایی دارد

شرکت کاوش جوش فعالیت خود را از سال 1373 در زمینه صنعت جوش آغاز می‌کند اما در ادامه مسیر علاوه بر این زمینه در حوزه مواد مصرفی فولاد نیز متمرکز می‌شود.
به گزارش اخباربانک، اکبر هادی‌زاده مدیرعامل شرکت «کاوش جوش» در گفت‌وگویی به راه‌اندازی پنج کارخانه متفاوت توسط این شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: هر یک از این واحدها محصولاتی را تولید می‌کنند که قبلا در ایران تولید نمی‌شد. ضمن اینکه ما علاوه بر پاسخ‌گویی به نیاز داخل، پودر جوش را به عنوان یک کالای استراتژیک به کشورهای ترکیه، آلمان و سوئد نیز صادر می‌کنیم.

مدیر عامل شرکت کاوش جوش به تعامل و ارتباط با بانک تجارت از سال 1379 اشاره کرد و گفت: بانک تجارت باعث شد شرکت «کاوش جوش» بتواند در سال 1380، جهش کاری خوبی داشته باشد.

وی افزود: در بحران مالی سال‌های 88 تا 90 نیز، این بانک تجارت و مدیران منطقه بودند که با حمایت و همکاری مناسب توانستند کمک خیلی خوبی باشند.

مدیرعامل شرکت «کاوش جوش» به سرعت عمل بالای اقدامات بانک تجارت اشاره کرد و گفت: 80 درصد تامین ارز ما توسط صرافی بانک تجارت انجام شده است و در این سال‌ها برای مصوبه‌ها هیچ مشکلی نداشتیم.

هادی‌زاده در ادامه معرفی شرکت «کاوش جوش» از وجود پنج آزماشگاه شیمی، مکانیک، متالوگرافی، تجزیه دستگاهی و جوش یاد و گفت: ما برای ارائه خدمات و تولید دارای 5 واحد تخصصی واحد تحقیقات و مهندسی جوش، واحد خدمات پس از فروش، واحد آموزش جوش و جوشکاری، واحد طراحی و مهندسی و واحد انفورماتیک هستیم.

این فعال عرصه صنعت به برنامه‌های آتی مجموعه تحت مدیریت خود اشاره کرد و اظهار داشت: سرمایه‌گذاری در بومی‌سازی نیازهای استراتژیک صنعت فولاد به همراه حفظ محوریت همکاری با صنایع بزرگ فولادی، افزایش حضور در سایر صنایع زنجیره فولادی، حضور فعال در صنعت جهت رفع محدودیت‌های تامین کالاهای استراتژیک در زنجیره تولید فولاد، ایجاد فعالیت‌های بومی‌سازی در انجام خدمات تخصصی و توسعه همکاری‌های موجود و ارتقا کیفی فعالیت‌ها مطابق نیاز و استاندارد صنایع فولاد در راس برنامه‌های ما قرار دارد.

وی در خاتمه به ضرورت حمایت‌های بنگاه‌های اقتصادی و به ویژه پشتیبانی بانک‌ها از صنعت کشور اشاره کرد و گفت: امیدوارم همکاری و تعامل ما با بانک تجارت گسترده‌تر شده و در آینده این دو مجموعه ارتباط مستحکم‌تری در راستای اشتغالزایی و توسعه صنعت کشور داشته باشند.
 
akhbarbank.com/vdcfjyde.w6dmyagiiw.html
تازه ترین اخبار