۰
سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۵

پرداخت وام قرض الحسنه موسسه ملل به معلمان

در راستای ترویج سنت پسندیده قرض الحسنه و به پاس حمایت از زحمات قشر فرهنگی جامعه تسهیلات قرض الحسنه به معلمین پرداخت می شود.
پرداخت وام قرض الحسنه موسسه ملل به معلمان
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل،  تفاهمنامه ای بین موسسه اعتباری ملل و وزارت آموزش و پرورش در ایام مبارک دهه فجر منعقد شد که مقرر گردید به معلمین عزیز تسهیلات قرض الحسنه پرداخت شود.

این تفاهمنامه که به امضای دکتر علی اللهیار معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش و محمدرضا مروجی قائم مقام موسسه اعتباری ملل و جواد اکبری معاونت اعتباری موسسه رسید مقرر شد به 20 هزار نفر از کارکنان آموزش و پرورش وام قرض الحسنه ای تا سقف 54 میلیون ریال در 36 قسط پرداخت شود.

در این جلسه مروجی افزود: منابع قرض الحسنه ملل در رفع نیازهای ضروری مردم مانند ازدواج و بسیاری از موارد ضروری دیگر هزینه شده است و بر آن شدیم برای تشکر و تقدیر از قشر خدمتگذار جامعه ، معلمین فداکار تسهیلات قرض الحسنه به ایشان پرداخت کنیم.معلمان افرادی پرتلاش و کم توقع هستند که تربیت آینده سازان این مرزوبوم را به عهده دارند ایشان اضافه داشتند موسسه ملل برای کاهش دغدغه و جلب رضایتمندی و رفاه معلمین عزیز این تسهیلات را  با کارمزد 4 درصد و در بازه زمانی 15/11/1398 لغایت 15/03/1399 پرداخت می کند.

قائم مقام موسسه ملل ادامه داد: برآنیم به پاس زحمات معلمان این تسهیلات را ادامه داده تا به نحوی در حمایت از این جامعه فرهیخته گامی برداریم.

در ادامه اللهیار معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن تشکر از نگاه مثبت موسسه اعتباری ملل بیان داشتند معلمین قشر تاثیرگذار در آینده کشور هستند و وزارت آموزش و پرورش در نظر دارد مشکلات معیشتی معلمان را به حداقل برساند که در این خصوص برنامه های کوتاه مدت و بلندمدتی را ترسیم نموده ایم که یکی از اقدامات انعقاد تفاهم نامه برای اعطای وام قرض الحسنه با موسسه اعتباری ملل است.

در پایان تفاهم نامه مذکور با امضای طرفین تبادل شد.
akhbarbank.com/vdchqvnq.23nxzdftt2.html
تازه ترین اخبار