۰
۱
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۲

میزان افزایش یارانه برای سال ۹۹ اعلام شد

سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه کل کشور در سال ۹۹ گفت که مبلغ یارانه در سال آینده به ۷۲ هزار تومان افزایش خواهد یافت.
به گزارش اخباربانک، هادی قوامی در نشست خبری ظهر امروز (دوشنبه) خود با تشریخ آخرین مصوبات کمیسیون تلفیق گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون در سال آینده 28 هزار تومان به مبلغ یارانه در سال 99 اضافه خواهد شد و از ابتدای فروردین سال آینده رقم یارانه نقدی از 45 هزار و 500 تومان به 72 هزار تومان افزایش می‌یابد.

سال آینده یک یارانه ترکیبی هم به حساب مردم واریز می‌شود
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه: در سال آینده یک یارانه ترکیبی از یارانه معیشتی بنزین و نقدی به یارانه‌بگیران پرداخت می‌شود.

بر اساس مصوبه کمیسیون تلفیق از ابتدای فروردین ماه سال ۹۹ رقم یارانه نقدی از ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان به ۷۲ هزار تومان اضافه خواهد شد و بر این اساس بساط سرکشی به حساب‌ها و دارایی مردم و در نتیجه اعتراضات برچیده خواهد شد.

طبق مصوبه اخیر کمیسیون تلفیق به ۱۸ میلیون نفر که به آنها یارانه معیشتی پرداخت نمی‌شد، یارانه تعلق خواهد گرفت و این متناسب با تعداد اعضای خانواده افزایش می‌یابد.

یارانه ۷ میلیون نفر از مددجویان کمیته امداد که به آنها یارانه معیشتی تعلق می‌گیرد ۲۰ درصد علاوه بر آن افزایش می‌یابد و بر این اساس یارانه آنها علاوه بر ۵۰ هزار تومان یارانه معمول ۱۲۲ هزار تومان خواهد بود.
منبع:ایسنا
akhbarbank.com/vdcjioea.uqe8ozsffu.html
مشاهده نظر مخاطبان
بازنشسته
Iran, Islamic Republic of
طنز مصفا .فقط مجلس فقید لطفا بفرمایید من بازنشسته چقدر باید بابت الطاف بزرگوارانه شما نقدا بپردازم .با جان ودل تقدیم کنم . حق الادین من فی الطاف یارانه وکمک المعیشته فی الوقت الدولت الکریمه ..من که همیشه گفتم .انها که رفتند خوشا بحالشان وانها که میمانند خاک بر سرشان شده است .الهم ارزقنا توفیق الالموت قبل ان مواجهه فی مصوبات جدیده وتورم الافزونیه فی تقارن عام الا1399فی ایران الاسلامیه. وانها که مانده اند مپندارند که خداوند دوستشان دارد بلکه زنده اند تا ببنند سزای خویش.
تازه ترین اخبار