۰
دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۶

رمز دوم ایستا از فردا قطع می شود

روابط عمومی بانک مرکزی در این اطلاعیه آورده است: پیرو اطلاع‌رسانی انجام شده در باره قطع رمز دوم ایستا (رمز دوم فعلی کارت بانکی) در هفته دوم دی، به اطلاع هم وطنان عزیز می‌رساند این سرویس از روز هشتم بهمن در بانک‌ها و موسسات اعتباری به طور تدریجی ظرف چند روز قطع می‌شود و تنها «رمز دوم پویا» قابل استفاده است.
به گزارش اخباربانک، انجام خرید‌های اینترنتی بدون حضور کارت تا سقف مجموع یک میلیون ریال برای هر کارت در هر ۲۴ ساعت با رمز دوم ایستا قابل انجام است.

در همین زمینه به آگاهی می‌رساند رمز دوم ایستای کارت‌های بانکی بانک‌های صادرات و پاسارگاد در روز هشتم و بانک‌های قرض‌الحسنه رسالت و ایران-ونزوئلا در روز دهم و بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در روز دوازده بهمن غیر فعال می‌شود.
 
قطع سرویس رمز دوم ایستا در سایر بانک‌ها نیز متعاقبا اعلام خواهد شد.

در پایان مجدد تاکید می‌شود مشتریان محترم بانکی ظرف چند روز آینده نسبت به فعال‌سازی «رمز دوم پویا» از طریق مراجعه به وب‌سایت بانک خود یا خودپرداز و یا شعبه بانک خود اقدام کنند.

مشتریان بانکی برای فعال‌سازی رمز دوم پویای پیامکی کافی است شماره تلفن همراه خود را در یکی از درگاه‌های بانکی تایید و پس از آن قادر خواهند بود با فشردن دکمه "دریافت رمز دوم پویا" در درگاه‌های پرداخت، رمز دوم پویا را از طریق پیامک دریافت کنند.
 
akhbarbank.com/vdcfycde.w6d0cagiiw.html
تازه ترین اخبار