۰
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴

قیمت دلار بدون تغییر ماند

قیمت دلار امروز در صرافی های بانکی بدون تغییر ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان اعلام شد.
به گزارش اخباربانک، صرافی‌های بانکی در حالی هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۲ هزار و ۹۵۰ تومان می‌فروشند که از ساعات ابتدای صبح رفت و برگشت دلار به کانال ۱۳ هزار تومان در بازار آزاد گزارش شده است. بر این اساس نرخ خرید دلار در صرافی‌های بانکی نیز ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان گزارش شد که در قیاس با دیروز تغییری را نشان نمی‌دهد.

ادامه بازی دلار در مرز روانی سیزده هزار تومان تحت تاثیر فشار وارده بر این ارز از بیرون بازار رخ می دهد. بازار ارز پس از سهمیه بندی بنزین و افزایش نرخ بنزین آزاد با نوسانی چشمگیر روبرو شد و دلار با کنده شدن از کانال یازده هزار تومانی هنوز ثبات را تجربه نکرده است.

 فعالان بازار می گویند قیمت ها تحت تاثیر شایعات مطرح شده در خصوص اف ای تی اف قرار دارند و هر شایعه ای مبنی بر تایید یا رد آن در مجمع تشخیص مصلحت نظام بازار ارز را با شرایط تازه ای روبرو می کند.برخی معتقدند قیمت ها در بازار ارز مستعد تجربه روندی کاهشی هستند مگر آنکه اتفاقی تازه بازار ارز را تحت تاثیر قرار دهند. 

 بر اساس این گزارش قیمت هر یورو نیز در صرافی‌های بانکی به ۱۴ هزار و ۲۵۰ تومان رسیده است. نرخ خرید این ارز در صرافی های بانکی برابر با ۱۴ هزار و ۱۵۰ تومان است.
منبع:خبرآنلاین
akhbarbank.com/vdcd9x05.yt0x56a22y.html
تازه ترین اخبار