۰
۱
نایب رئیس هیات‌مدیره بانک ایران‌زمین گفت: این بانک در سال ۱۴۰۰ جزو شش بانک اول کشور به لحاظ سرمایه و اولین بانک دیجیتال کشور خواهد شد.
به گزارش اخباربانک، مجتبی شیروانی با نوید گام‌های بلند برای بانک ایران‌زمین به سهامداران، افزود: بانک ایران‌زمین دارای برنامه‌های بلندمدت و مهمی است که به بانک مرکزی نیز ارائه شده است. وی با اشاره به اینکه بانک ایران‌زمین کفالت دو تعاونی بهمن ایثار و مولی‌الموحدین را گرفت، گفت: بانک ایران‌زمین تا سال ۹۴، دو تعاونی فوق را جمع‌آوری و مدیریت کرده و از سال ۹۵ و با مدیریت جدید، یک نقشه شش ساله و در سه دوره دوساله برنامه‌ریزی شد. وی تصریح کرد: انتقال دارایی‌ها و مدیریت تعاونی‌های اعتباری منحل شده که به بانک ایران‌زمین داده شده بود، پاشنه آشیلی بود که به نقطه قوت تبدیل شد.
 
شیروانی با تاکید بر اینکه در حال حاضر افزایش سرمایه بانک‌ها از طریق آورده نقدی یا مطالبات سهامداران نیست، بلکه از محل تجدید ارزیابی‌هاست، افزود: بانک ایران‌زمین افزایش سرمایه از محل آورده نقدی خواهد داشت. وی اظهار کرد: سرمایه بانک ایران‌زمین از ۴ هزار میلیارد ریال به ۴۲ هزار میلیارد ریال در دو سال آینده افزایش می‌یابد.
 
 وی ادامه داد: امسال این افزایش از چهار هزار میلیارد ریال به ۱۴ هزار میلیارد ریال با رشد ۲۵۰ درصدی، افزایش خواهد یافت. نایب رئیس هیات‌مدیره گفت: برای افزایش سرمایه بانک، گزارش بازرس بورس گرفته شده و در کدال گذاشته شده است، تا پایان سال نیز مجمع تشکیل می‌شود و بانک ایران‌زمین به لحاظ سرمایه، به حدود میانه‌های بانک‌های کشور می‌رسد.
akhbarbank.com/vdcaeon0.49n6615kk4.html
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
بانک ایران زمین 2 سال است قرعه کشی روی حساب های پس انداز قرض الحسنه را کنار گذاشته است از مسولان محترم این بانک درخواست میشود به منظور ارج نهادن به سنت قرض الحسنه این قرعه کشی ها انجام دهند تا از پرتو ان منابع زیادی جمع شود و بصورا قرض الحسنه هم به نیازمندان قرض الحسنه پرداخت شود
تازه ترین اخبار