۰
۱
بانکها و موسسات وابسته به نیروهای مسلح در تکاپو برای بهترین عملکرد پیش از ادغام نهایی با بانک سپه هستند.
بانکهای نظامی در تکاپو برای بهترین عملکرد قبل از ادغام نهایی
به گزارش خبرنگار اخباربانک، ادغام بانک ها و موسسات اعتباری کوثر، قوامین، مهر اقتصاد، انصار و حکمت ایرانیان همچنان در حال پیگیری است.

گرچه ادغام بر روی کاغذ انجام و بارها توسط مسئولان بانک مرکزی اعلام شده است اما همچنان بانک‌ها و موسسات اعتباری ادغامی به صورت مجزا به فعالیت خود ادامه می‌دهند.

هنوز مدل اجرایی و ترکیب هیئت مدیره و سرنوشت مدیران بانک های ادغامی اعلام نشده اما به نظر می رسد عملکرد مناسب پیش از ادغام نهایی می تواند در سرنوشت آنها تاثیرگذار باشد.

به همین علت در چند ماه گذشته بانک ها و موسساتی که قرار است در بانک سپه ادغام شوند تکاپوی زیادی را داشته اند تا بتوانند بهترین عملکرد از نظر منابع و مصارف داشته باشند.

خبرهای دریافتی از پرسنل پنج بانک و موسسه ادغامی نیز حکایت از افزایش تلاش مدیران و فشار به کارمندان برای بازاریابی و کسب سهم بیشتر از بازار دارد.

این افزایش تلاش برای بالا بردن منابع بانک‌ها و موسسات یاد شده پیش از ادغام این ذهنیت را در بین پرسنل ایجاد کرده که ممکن است وزن نهایی پیش از ادغام در سرنوشت پرسنل نیز تاثیر گذار باشد.
akhbarbank.com/vdcefz8f.jh8zoi9bbj.html
مشاهده نظر مخاطبان
حسین
Iran, Islamic Republic of
چه ربطی داره، ادغام برای همشون، همه کارمندها همم به یک شکل هستن،نکته جالب اینه که شما اصرار داری ظاهرا کارمندانی برن بیرون ،،!!!؟ بر اساس شنیدها سپه یکسری از کارمنداشو که بازنشسته شدن تمدید مجدد کرده این کار یعنی چی اصلا صحت داره یا نه؟اگر داشته باشه که حدودا 30000نیروی معترض خواهد داشت.بهتر نیست یکبار هم شده تبعیض رو کنار بزارید و به واقعیتها بپردازید. در ضمن دستورالعمل های پی در پی در این رابطه امده و مشخص ،از اقایونی که تصمیم گیرنده هستن و مطالب رو میخونن لطفا زحمت بکشن وضعیت این ادغام رو مشخص کنند تا کامندای بدبخت از فشار روحی و روانی این داستان خلاص بشن.
تازه ترین اخبار