۰
من و همکارانم کار دریافت و پرداخت وجه هزاران تن آهن را با سریعترین حالت، کمترین خطا و بیشترین امنیت از طریق همراه بانک تجارت انجام می‌دهیم و این روزها همراه بانک تبدیل به ابزار کار ما شده است.
جایزه 100 میلیونی حاصل جمع آهن سخت با نرم‌افزار همراه بانک تجارت
به گزارش اخباربانک، وقتی صحبت از جشنواره به میان می‌آید همه چشم‌ها دنبال جایزه‌های اصلی آن است و برندگان خوش اقبالی که این جوایز را از آن خود خواهند کرد. آن روز زمان انجام مراسم قرعه‌کشی دومین جشنواره همراه بانک تجارت و شناسایی برندگان یک جایزه یک میلیارد ریالی، دو جایزه 500 میلیون ریالی و صدها جایزه ارزنده دیگر رسیده بود.
 
برداشت یکم، مراسم قرعه‌کشی
 
مراسم قرعه کشی دومین جشنواره همراه بانک تجارت با جایزه بزرگ کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید مسکن و دو جایزه 500 میلیون ریالی پنجشنبه هفتم شهریور ماه برگزار شد و هر گوی که از گردونه قرعه کشی خارج می‌شد گزینه‌ها کمتر و کمتر می‌شد تا اینکه در نهایت این نام سلمان سانبلی بود که از بین میلیون‌ها شانس برنده شدن بیرون آمد.
 
برداشت دوم، مغازه آهن فروشی آقا سلمان
 
عصر یک روز داغ تابستانی بعد از یک روز کاری سخت و دست و پنجه نرم کردن با آهن سخت، زمان استراحت عصرگاهی سلمان رسیده بود. حدود ساعت چهار بعد از ظهر بود که صدای تلفن همراه او را از خواب بیدار کرد.
 
- الو بفرمائید.
 
- الو سلام آقای سلمان سانبلی؟
 
- (با لهجه شیرین کرمانشاهی)بله در خدمتم.
 
- شما برنده جایزه یک میلیارد ریالی جشنواره همراه بانک تجارت شده اید!
 
(البته که هیچ کسی در همان ابتدا این خبر را باور نخواهد کرد.)
 
-            یا داری شوخی می‌کنی و یا کلاهبرداری. دست از سر ما بردارد.
 
.... و ادامه ماجرا  و فریاد شادی و هیجان و یک خاطره خوب.
 
 
 
برداشت سوم، همراه بانک همیشه همراه
 
سلمان سانبلی این مرد خوش شانس کرمانشاهی تقریبا تمام امور بانکی مغازه آهن فروشی خود در چهار راه جعفر آباد کرمانشاه را با همراه بانک تجارت انجام می‌دهد. او عضو باشگاه مشتریان این بانک نیز هست و از خدمات این اپلیکیشن موبایلی رضایت کامل دارد. از سلمان درباره برنامه‌هایش برای جایزه 100 میلیون تومانی پرسیدیم و او با اشاره به نوع شغل خود گفت که این پول می‌تواند سرمایه خوبی برای رونق در کارم باشد.
 
سلمان درباره همراه بانک تجارت می‌گوید: من و تعداد زیادی از همکارانم کار دریافت و پرداخت هزاران تن آهن و فلز قد و نیم قد را با موبایل نیم وجبی آن هم با سریعترین حالت، کمترین خطا و بیشترین امنیت انجام می‌دهیم و این روزها همراه بانک تجارت تبدیل به ابزار کار جدا نشدنی ما شده است.
 
او درباره سایر خدمات همراه بانک گفت: با توجه به دسترسی آسان و سرعت بالا، بسیاری از نیازهای بانکی و غیر بانکی‌ام را از جمله خرید شارژ تلفن همراه، پرداخت قبض، خرید بسته‌های اینترنتی، پرداخت‌های نیکوکاری، پیگیری چک‌ها و پرداخت اقساطم را از طریق همراه بانک انجام می‌دهم.
 
آقای سانبلی از رئیس شعبه‌ای که در آن حساب دارد نیز رضایت کامل داشته و از اینکه همراه بانک را به او معرفی و برایش نصب کرده تشکر می‌کند. سلمان در نظر دارد که بخشی از این جایزه به همسر و دو فرزندش هدیه کرده و شادی‌اش را با خانواده تقسیم و شاید هم اگر بتواند خانه‌ای را دست و پا کند.
 
داستان‌های هیجان‌انگیز همراه بانک تجارت ادامه دارد و دیگر برندگان خوش شانس، سوژه قسمت‌های بعدی این داستان خواهند بود و شاید سوژه بعدی شما باشید.
akhbarbank.com/vdcdsx05.yt0zx6a22y.html
تازه ترین اخبار