دلار امروز چقدر قیمت خورد؟

18 دی 1397 ساعت 13:39

بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ ۲۱ ارز دولتی نسبت به روز گذشته کاهش یافت.


به گزارش اخبار بانک به نقل از خبرآنلاین، بانک مرکزی در جریان قیمت‌گذاری ارزهای دولتی موجود در معاملات امروز (سه شنبه ۱۸ دی ماه)  اعلام کرد که  نرخ ۱۵ ارز در این مرکز نسبت روز گذشته  افزایش و نرخ ۲۱ ارز کاهش یافته وقیمت  نرخ ۱۱  ارز نیز ثابت مانده است.

نرخ دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲۰۰ تومان تعیین شد و  یورو  نیز در مرکز مبادلات ارزی ۴۸۴۰ تومان،‌ درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۵۹ تومان قیمت خورده و  فروخته می‌شود.

نرخ ارز ۱۸ دی ماه
قیمت ارز در صرافی ملی 
صرافی ملی + نرخ دلار
قیمت دلار در صرافی‌های بانک ها با ۲۰۰ تومان افزایش نسبت به دیروز، ۱۰ هزار و ۹۰۰ تومان تعیین شد و این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۸۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های بانک ها ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو  نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۵۰ تومان است.

قیمت خرید دلار در بانک‌ها 
خرید دلار

قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها با افزایش قیمت نسبت به دیروز ۱۰ هزار و ۸۰۱ تومان تعیین شد. 

امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۸۰۱ تومان و ۹ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۳۵۸ تومان و قیمت پوند انگلیس را ۱۳ هزار ۷۸۴ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند. قیمت خرید دلار نسبت به روز قبل، ۱۹۸ تومان، قیمت یورو ۲۴۸ تومان وقیمت پوند ۴۷۶ تومان افزایش یافته است.

 ارز مسافرتی چند؟‌
نرخ ارز مسافرتی
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۲ هزار و ۷۱۹ تومان اعلام کردند.
شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی ، یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۷۱۹ تومان و ۷ ریال، می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان می رسد. قیمت فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی نسبت به روز گذشته ۲۵۴ تومان افزایش یافته است.
مسافران با مراجعه به شعب منتخب بانک های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، رو با ارایه اسناد و مدارک خواسته شده ،می توانند برای کشورهای همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشورها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.
 


کد مطلب: 65571

آدرس مطلب: https://www.akhbarbank.com/news/65571/دلار-امروز-چقدر-قیمت-خورد

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com