۰
دوشنبه ۳ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴

قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز

قیمت دلار امروز در بازار تهران به اندکی بالاتر از ۱۰ هزار تومان رسید و هر دلار آمریکا به قیمت ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.
قیمت طلا، قیمت سکه و قیمت ارز
به گزارش اخبار بانک به نقل از خبرآنلاین، صرافی‌های دولتی قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۰ هزار و ۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت فروش یورو نیز در صرافی‌های دولتی ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان رسیده است؛ قیمت خرید یورو نیز در صرافی‌های دولتی ۱۱ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است.

همچنین، یورو در مرکز مبادلات ارزی با کاهش قیمت ۴۷۸۳ تومان، ‌ درهم امارات ۱۱۴۳ تومان و پوند انگلیس نیز ۵۳۲۲ تومان فروخته می‌شود.

ارز مسافرتی چقدر قیمت خورد؟
امروزشعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی یورو را با قیمت ۱۱ هزار و ۷۳۳ تومان و ۹ ریال به مسافران می فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۱ هزار و ۷۵۰ تومان می رسد. قیمت فروش ارز مسافرتی در نظام بانکی نسبت به دیروز ۱۴۲ تومان افزایش یافته است.

بانک ها دلار را چند می خرند؟
در عین حال امروز بانک های عامل قیمت دلار را ۱۰ هزار و ۹ تومان و یک ریال، قیمت یورو را ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان و ۲ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۲ هزار ۶۸۵ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده اند.

قیمت خرید دلار نسبت به دیروز ۱۰۹ تومان، قیمت یورو ۱۳۸ تومان و قیمت پوند ۱۴۰ تومان نسبت به دیروز افزایش یافته است.

رشد قیمت سکه
تسنیم هم گزارش داد؛ امروز در بازار قیمت انواع سکه و طلا نسبت به دیروز افزایش یافت و سکه تمام طرح جدید با 35 تومان افزایش  3 میلیون و 470 هزار تومان و سکه تمام طرح قدیم  3 میلیون و 280 هزار تومان معامله می‌شود.

نیم سکه یک میلیون و 755 هزار تومان، ربع سکه یک‌میلیون و 60 هزار تومان و سکه گرمی 635 هزار تومان فروخته می‌شود.  هر گرم طلای 18عیار هم 310 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.
 
akhbarbank.com/vdciwraq.t1awz2bcct.html
تازه ترین اخبار