۰
چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۴

حق بیمه ماه‌های حرام ۳ برابر گرفته می‌شود

رییس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان ضمن انتقاد از بانک‌ها و بیمه‌ها گفت: نمی‌دانم چرا گوش شنوایی نیست؟ چرا مردم برای تمدید کارت ‌پول‌شان باید مدام به بانک مراجعه و وقت خود را تلف کنند؟ جای سوال است که چرا از مصرف‌کنندگان بابت ۱۲ ماه حق بیمه می‌گیرند؟ چرا حق بیمه ماه‌های حرام دوازده دوازدهم دریافت می‌شود حال آنکه باید چهار دوازدهم باشد؟!
به گزارش اخبار بانک به نقل از ایسنا، سید محمود نوابی - معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت - در هفتمین جشنواره‌ قدردانی از حامیان حقوق مصرف‌کنندگان فارس، با بیان اینکه تهدید داخلی و کاغذبازی اداری بیشتر از تحریم‌ها به تولید فشار آورده است، تاکید کرد که دستگاه‌های فعال در حوزه‌ هم‌فرسایی باید به مردم معرفی شوند.

وی با بیان اینکه بانک، محیط ‌زیست، مالیات، تأمین اجتماعی و ... هرکدام به ‌نوعی مانعی سر راه تولید شده‌ است، گفت: امروز حال تولید در کشور خوب نیست و هر روز به تولیدکننده فشار جدیدی وارد می‌شود.

نوابی با بیان اینکه ما سرمایه‌گذار را با سرمایه‌دار اشتباه گرفته‌ایم، یادآور شد: قانون و مصوبه در کشور زیاد است اما به آن عمل نمی‌کنیم، آخر چرا باید بانک و بیمه آن‌طور که استاندار و مدیر صنعت به فکر تولید هستند، به فکر نباشند؟

نوابی با بیان اینکه همه باید تولیدکنندگان را حمایت کنند، گفت: مردم پول خود را در بانک می‌گذارند یا به حوزه‌ ارز و طلا سوق می‌دهند حال آنکه تولیدکننده باید دچار مشکلات فراوان باشد.
 
akhbarbank.com/vdcgxq9n.ak9yz4prra.html
تازه ترین اخبار