۰
۲
طرح پیش‌فروش سکه با هدف پوشش تقاضای مصرفی خانوارها و تقاضای سرمایه‌گذاری، از امروز در یک هزار و ۱۳۱ شعبه بانک ملی ایران آغاز شد.
به گزارش اخبار بانک، بنابر اعلام بانک ملی ایران، سکه‌های یک بهار آزادی منقش به تصویر حضرت امام‌خمینی(ره) که توسط بانک مرکزی ضرب شده، در این طرح به متقاضیان فروخته می‌شود.

همه افراد بالای ۱۸ سال می‌توانند به هر تعداد، سکه پیش‌خرید کنند. سکه‌ها در دو سررسید شش‌ماهه و یک‌ساله به متقاضیان تحویل داده می‌شود.

ودیعه دریافتی برای هر قطعه سکه، ۱۰ میلیون ریال است و مابه‌التفاوت قیمت آن در زمان تحویل دریافت می‌شود. برای سکه‌های تحویلی در سررسید شش‌ماهه، ۴ درصد و برای سکه‌های تحویلی در سررسید یک‌ساله، ۹ درصد تخفیف از قیمت روز تحویل در نظر گرفته شده و مالیات بر ارزش افزوده نیز از آنها دریافت نمی‌شود.

خریداران، برای تحویل سکه‌های پیش‌خرید شده در زمان سررسید فقط می‌توانند به شعبه‌ای که عملیات پیش‌خرید در آن انجام شده، مراجعه کنند.
 
https://akhbarbank.com/vdcaeenm.49nau15kk4.html
مشاهده نظر مخاطبان
سلمان فروردین
United Kingdom
درخواست شماره حساب
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
قشنگ معلومه دولت هیچ برنامه اقتصادی استراتژیکی نداره و هدفش از این کارها -پیش فروش سکه و فروش دلار و سهام و ...- اینه که نقدینگی مردم رو از چنگشون در بیاره و بعد اون رو بسوزونه تا به خیال خودش بمب نقدینگی رو خنثی کنه
تازه ترین اخبار