۰
اخبار بانک: عضو هیات مدیره بانک ملی ایران بر حمایت همه جانبه این بانک از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط تاکید کرد.
به گزارش اخبار بانک، برات کریمی در همایش دو روزه هم اندیشی روسای ادارات امور شعب منطقه دو کشور با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی،برنامه بانک ملی ایران در سال 95 را حمایت از واحدهای تولیدی کوچک و متوسط با هدف افزایش اشتغال و رفع رکود در کشور عنوان کرد و خواستار اجرای این مهم توسط شعب این بانک شد.

وی گفت: بانک ملی ایران یک بانک مردمی است که همواره در توسعه کشور سهم بسزایی داشته است و برنامه های گسترده ای برای ایفای هرچه بهتر نقش خود در توسعه کشور و اقتصاد مقاومتی دارد و همواره تلاش می کند در خدمت دولت و مردم باشد.

کریمی در این همایش ضمن تشریح نقش محوری واحدها در اجرای سیاست های اقتصادمقاومتی و ایجاد اشتغال و افزایش تولید بنگاه ها، براعمال مساعدت ها و همکاری های لازم درخصوص پرداخت تسهیلات و تامین منابع مالی بنگاه های کوچک و متوسط تاکید کرد.

همچنین در این همایش بر مسایلی نظیر اهمیت مشتری مداری و نگاه ویژه به مشتریان با رویکرد تخصیص اعتبارات ویژه به آنها،گسترش بانکداری الکترونیک، ضرورت رشد صدور ضمانتنامه های بانکی،جذب سپرده های ارزی بویژه در استان های مرزی،توجه ویژه به پایانه های فروش و نقش آن ها در افزایش منابع بانک،تلاش در جهت جذب هر چه بیشتر سپرده های جاری و پس انداز و ...تاکید شد.

در ادامه، روسای ادارات امور شعب بانک ملی ایران به بیان راهکار ها و نظرات خود در خصوص رشد و ارتقای بیشتر جایگاه بانک ملی ایران پرداختند و رهنمود های لازم نیز توسط اعضای هیات مدیره ،معاونان و سایر مسئولان ارشد حاضر در همایش ارائه شد.

پایان بخش این همایش دو روزه که در مشهد برگزار شد،تقدیر از ادارات امور شعب برتر منطقه دو کشور در زمینه های جذب سپرده جاری و پس انداز،جذب سپرده موثر،کاهش مطالبات غیرجاری،صدور ضمانتنامه،صدور کارت اعتباری،افزایش سودآوری و جذب سپرده های ارزی بود.
akhbarbank.com/vdcbz5ba.rhbsapiuur.html
تازه ترین اخبار