ناصر تاهباز مشاور مدیرعامل موسسه اعتباری ثامن شد

آخرین خبر از تبدیل تعاونی اعتبار ثامن به موسسه اعتباری

10 مرداد 1395 ساعت 10:02

اخبار بانک: اولين جلسه مديرعامل جديد موسسه اعتباري ثامن با معاونان و مديران مستقل ستادي به‌منظور دريافت گزارشات ادارات و آشنايي با عملکرد آنان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری اخبار بانک، محمد ابراهیم محمدپوررزندي به‌منظور آشنايي هرچه بيشتر با معاونين و مديران مستقل ستادي و اطلاع از ميزان فعاليت‌ها و برنامه‌هاي ادارات، بخش ها و زير مجموعه هاي تحت سرپرستي در جلسه اي به تبادل‌نظر و هم انديشي با آنان پرداخت.

مديرعامل موسسه اعتباري ثامن با اشاره به مسير طي شده در جهت تبديل تعاوني اعتبار ثامن به موسسه اعتباري گفت : ان شاء الله تا پايان شهريورماه با جديت و تلاش تمامي معاونان ، مديران و کارکنان بحث انحلال تعاوني انجام خواهد شد.

پورزرندي با بيان اينکه ماموريت اصلي وي اصلاح ساختار مالي و تبديل موسسه به بانک و حضور فعال در بازار پول و سرمايه مي باشد، افزود : پس از انحلال تعاوني و هم‌زمان با تشکيل موسسه اعتباري ثامن به‌صورت رسمي، فعاليت و مأموريت سازمان در فاز جديدي قرار خواهد گرفت که نيازمند تلاش مضاعف ، توسعه فعاليت‌ها و خدمات ، حضور گسترده‌تر در بازار رقابت و اجراي دقيق دستورالعمل‌هاي صادره بانک مرکزي مي‌باشد.

مديرعامل جديد موسسه اعتباري ثامن تصريح کرد: با رسميت يافتن موسسه اعتباري ثامن از سوي بانک مرکزي بحث تمرکز نهادهاي نظارتي جدي‌تر خواهد بود .لذا باید در اين مسير با تبيين برنامه‌هاي دقيق همگام با قوانين جاري، جايگاه برتر را در بين بانک‌ها و مؤسسات کسب نمايم که اين مهم نيازمند حرکت تيمي و چابکي در سازمان است.

گفتني است در اين جلسه فتحعلي خوشبين، سيف‌الله حداد هرندي ، مسعود غلام‌زاده و ناصر تاهباز به‌عنوان مشاوران جديد مديرعامل معرفي شدند.


کد مطلب: 45137

آدرس مطلب :
https://www.akhbarbank.com/news/45137/آخرین-خبر-تبدیل-تعاونی-اعتبار-ثامن-موسسه-اعتباری

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com