بانک اقتصادنوین به مشتریان حقوقی مشاوره می‎دهد

6 مرداد 1395 ساعت 15:16

اخبار بانک: همزمان با پانزدهمین سالروز تاسیس بانک اقتصادنوین و پنجمین سالروز آغاز فعالیت بانکداری شرکتی، اولین مرکز خدمات مشاوره‌ای شرکتی ویژه مشتریان حقوقی در نظام بانکی کشور راه‌اندازی شد.


به گزارش اخبار بانک، خدمات مشاوره‌ای به عنوان قلب ارزش آفرینی خدمات بانکی و مالی سهم بسزایی توسعه و تعمیق روابط و تعاملات مشتریان و بانک ایفا می‌نماید. بر همین اساس با توجه به گستره، تنوع و پیچیدگی‌های مربوط به خدمات و محصولات بانکی و مالی به ویژه برای مشتریان حقوقی، همواره این نیاز به عنوان یکی از مطالبات به حق مشتریان در نظام بانکی مطرح بوده است.

بانکداری شرکتی بانک اقتصادنوین با درک و تعهد همیشگی خود به نوآوری و خلق ارزش برای مشتریان و فعالان اقتصادی، همسو با استراتژی‌های کلان اقتصادی کشور در حمایت از کسب و کارهای داخلی و در سال اقتصاد مقاومتی، در ابتکاری دیگر اولین مرکز مشاوره جامع خدمات مشاوره‌ای ویژه مشتریان حقوقی را پایه‌گذاری نموده است.

لازم به توضیح است خدمات مشاوره‌ای (Advice) برای مشتریان شرکتی، با رویکرد توصیه‌ای، پیش نگرانه، فرآیندی و مبتنی بر فرصت یابی طراحی گردیده است. مشتریان می‌توانند نوع خدمات مشاوره‌ای مورد نیاز خود را انتخاب و از طریق کانال‌های ارتباطی به صورت فردی یا گروهی از تجارب، دانش و تخصص مشاوران بانک اقتصادنوین بهره‌مند گردند.

بر این اساس درخواست‌ها، نیازها و مسائل بانکی و مالی با ویژگی‌های ذیل در اولویت پاسخگویی قرار خواهند داشت.

۱- فرصت‌ها و ظرفیت‌های پیش رو و در دسترس در حوزه بانکی و مالی
۲- آموزش نحوه استفاده از خدمات و محصولات مالی و بانکی
۳- سئوالات و پرسش‌ها در خصوص فرآیندهای کاری پیش و حین دریافت خدمات و محصولات
۴- تحلیل‌های روزآمد در خصوص مسائل جاری کسب و کار با رویکرد مالی و بانکی
حوزه‌های ارایه خدمات مشاوره‌ای بانکداری شرکتی شامل مسائل حقوقی، امور بین‌الملل، نظام پرداخت، اعتبارات (تسهیلات و تعهدات)، بیمه، تامین مالی از طریق ابزارهای نوین مالی، لیزینگ، صرافی هم اینک در فعال و در دسترس مشتریان حقوقی بانک اقتصادنوین قرار دارد.
مشتریان و فعالان اقتصادی می‌توانند از طریق کانال‌های ارتباطی ذیل از شرایط دریافت خدمات مشاوره‌ای مطلع و بهره‌مند گردند.
تلفن: ۸۲۳۳۱۰۸۳
مراجعه به وب سایت بانکداری شرکتی در سایت بانک به آدرس www.enbank.ir
پست الکترونیک moshaver@enbank.ir


کد مطلب: 45089

آدرس مطلب :
https://www.akhbarbank.com/news/45089/بانک-اقتصادنوین-مشتریان-حقوقی-مشاوره-می-دهد

پایگاه خبری تحلیلی اخباربانک
  https://www.akhbarbank.com