۰
۱۲
چهارشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۹

موسسه اعتباری افضل توس در مسیر دریافت مجوز

اخبار بانک: عضو شورای پول و اعتبار اعلام کرد: بر اساس رایزنی های انجام گرفته از سوی بنیاد شهید و نمایندگان مجلس با بانک مرکزی، موسسه اعتباری افضل توس که سهامداران آن ایثارگران و خانواده شهدا هستند، به زودی مجوز نهایی خود را دریافت می کنند.
به گزارش خبرنگار ما، این موسسه که سهامداران آن ۳۵ هزار نفر و همگی از خانواده شهدا و ایثار گر هستند در سال های گذشته به ویژه در طرح ساماندهی موسسات از سوی بانک مرکزی با تعامل مناسب با این مجموعه ضمن اقدامات حقوقی تمامی موارد اعلامی را انجام داده اند تا موفق به دریافت مجوز شوند.

بر اساس اعلام برخی از اعضای شورای پول و اعتبار که شب گذشته جلسه داشتند، موسسه اعتباری افضل توس با رایزنی‌های انجام‌گرفته مسئولان بنیاد شهید و نمایندگان مجلس و سهامداران جانباز و ایثارگر خود شرایط لازم برای دریافت مجوز را طی کرده است و با کمک و تعامل بانک مرکزی به‌زودی مجوز می‌گیرد.

بر اساس این گزارش موسسه اعتباری افضل توس با تجمیع تعاونی‌های اعتبار قائم (عج)، امین طلاب، اسما، افضل توس، عدالت، کتالم، صنوف پارسیان، فروغ بازار، ایثارگران، سرافرازان میهن، اتحاد، سیدالشهدا تشکیل و با نامه بانک مرکزی مبنی بر تغییر تابلوهای خود در شعبه‌های سراسر کشور به فعالیت خود به‌عنوان موسسه اعتباری ادامه داد.

این موسسه بر اساس برنامه‌ها و اقدامات درخواستی بانک مرکزی تمامی تلاش خود را کرده است که ازلحاظ حقوقی و بانکی تمامی معیارها و استانداردهای اعلامی شورای پول و اعتبار را رعایت کند که با توجه به اعلام اعضای شورای پول و اعتبار توانسته تمامی موارد را اجرایی و به‌زودی مجوز خود را از بانک مرکزی دریافت کند.
akhbarbank.com/vdciqva5.t1auz2bcct.html
مشاهده نظر مخاطبان
اخباربانک، از موسسه ثامن خبری نداری، همین روزها قرار بوده پذیره نویسی کنه
بااینکه هیچ دخلی به من نداره
انشاالله
سپرده گذاران ثامن الحجج
اخبار بانک عزیز از زمان پرداخت های بانک پارسیان به ثامن الحجج یه خبری بده.. سایت خودش که اصلا تعطیله.. یعنی موسسه رفته تو پیچ!!کارمندان پارسیان عم چیزی نمی دانند
مصطفی
خبر آمد خبری در راه است
به تمام مدیران،کارمندان و سپرده گذارانش تبریک میگم
سپرده گذار
United States
به امید پیشرفت روز افزون موسسه اعتباری افضل توس
کیوان
شکر خدا تنها موسسه ای بودکه بدون تبلیغات اروم و مطمئن همراه بانک مرکزی به کتذش ادامه میداد . انشالله موفق باشن
بهرام
انشاا...همه موسسات بتوانند بزودی مجوز
بگیرن.
مهدی
Iran, Islamic Republic of
سلام وخسته نباشید خدمت مدیر عامل که با زحمات زیاد توانست مجوز موسسه رو بگیرد ایشالله شاهد روزهای خوبی برا این موسسه باشیم
هادي
باسلام وخسته نباشيد خدمت مسولين موسسه اعتباري افضل توس،
موفق و پيروز در پناه بانک محترم مرکزي باشيد
Germany
خدا کنه.
علی
United States
باسلام وتشکر ازمسئولین موسسه که بانی خیر جهت اشتغال فرزندان سهامداران و پرسنل بنیاد شهید گردیدید وبا پشتکار به نتیجه رسیدید
گیلان
از مشتریان شعب رشت این موسسه هستم....انشالله زودتر مجوزشون صادر بشه تا از نگرانی ما و کارمندایه زحمتکشش کاسته بشه
تازه ترین اخبار