با ادغام 6 موسسه مالي در شرف تاسيس صورت مي گيرد
تاسيس 2 موسسه اعتباري نور و آرمان
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۹:۵۹
کد مطلب: ۱۲۰۱۶
 
 
Share/Save/Bookmark
۱۶۸
 
با ادغام 6 موسسه مالي در شرف تاسيس دو موسسه اعتباري تازه تاسيس به بازار بانكي كشور افزوده خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري اخبار بانك، اسامی شش موسسه مالی و اعتباری در شرف تاسیس که بیش از ۱۰۰۰ شعبه در سراسر کشور دایر کرده اند و در آستانه انحلال قرار دارند اعلام شد. 

این شش موسسه مالی و اعتباری در شرف تاسیس بزودی منحل و در قالب دو موسسه اعتباری ادامه فعالیت خواهند داد.

موسسات مالی و اعتباری فردوسی، فرشتگان و افضل توس با یکدیگر ادغام و موسسه اعتباری تازه تاسیس آرمان را تشکیل و زیر نظر بانک مرکزی ادامه فعالیت خواهند داد. 

موسسات مالی و اعتباری در شرف تاسیس کارسازان آینده، ریحانه گستر مشیز و پیشگامان نیز با عنوان موسسه اعتباری نور به فعالیت در بازار پولی و مالی ادامه می دهند. 

موسسه اعتباری نور عنوان پیشنهادی است که از سوی موسسان سه موسسه مالی و اعتبری دیگر به بانک مرکزی ارسال شده است. 

موسسه تازه تاسیس نور تاکنون نیمی از سرمایه مورد نیاز یعنی ۱۵۰ میلیارد تومان را تامین کرده و بانک مرکزی از موسسان خواسته است نیم دیگر سرمایه اولیه از طریق پذیره نویسی تامین شود. 

بانک مرکزی از سال گذشته اقدام به ساماندهی بازار پولی و مالی کشور کرده است و موسسات مالی و اعتباری در شرف تاسیس را از ۱۴ به ۱۰ موسسه تقلیل و هم اکنون تنها تا ۱۵ فروردین ماه به ۶ موسسه مذکور مهلت داده تا تابلو خود را تعویض و عناوین جدید را در معرض دید عموم قرار دهند.

بانک مرکزی شش فروردین تهدید کرده بود در صورتی که این شش موسسه تا ۱۵ فروردین تابلو خود را تغییر ندهند اسامی این موسسات متخلف را به عموم مردم اطلاع رسانی می کند. 

طي روزهاي اخير نيز برخي شعب موسسه ريحانه گستر مشيز از جمله شعبه اسد آبادي (يوسف آباد)تغيير تابلو داده و نامش موسسه اعتباري نور شده است.
کلمات کليدی: بانك مركزي،ادغام،انحلال،موسسه نور،موسسه آرمان
 


20
۱۳۹۲-۰۱-۱۹ ۱۸:۵۰:۱۰
هردم از این باغ بری میرسد.... (1321)
 
Finland
۱۳۹۲-۱۲-۰۴ ۲۰:۵۴:۵۱
خوب (4081)
 
احیان
۱۳۹۵-۱۱-۱۴ ۲۲:۲۷:۰۹
سلام جاج نبی چرا فکری به حال بچه های خمبن در مازندارن نمی کنی (92704)
 
محمدرضا سرمدی
۱۳۹۲-۰۱-۲۰ ۲۰:۴۲:۰۷
کارسازان چه کارسازان باشه و چه نور باز هم معتبرترین موسسه کشور خواهد بود. (1329)
 
ناشناس
۱۳۹۲-۰۸-۲۳ ۰۸:۳۶:۰۹
آقای سرمدی من کارمند اینجام . خوب بودن اونجا را در چی میبینید نه پاداشی، نه کارانه ای..... از سر ناچاری و شرایط اقتصادی ما رو وادار به موندن کرده
(2738)
 
محمدرضا سرمدی
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۱۶:۰۵:۴۴
چون شما کارمند اونجا هستی و بنا به دلالیلی ناراضی،این موسسه بد میشه؟اصل بر رضایت مشتری است نه کارمند (8689)
 
۱۳۹۳-۱۱-۰۸ ۱۹:۵۸:۲۵
حق با شماست فقط از سر ناچاری مجبور به موندن در کارسازان شدیم وگرنه کارسازان بدترین موسسه تو کشور از نظر رسیدگی به پرسنل میباشد (10603)
 
عبدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۳:۰۶:۳۹
سلام اگه یه کارسازانی واقعی بودی متوجه میشدی باید بادلت کارکنی ودل به کاربدی برای من کارسازان مهمترین چیز زندگیم است (21419)
 
عبدی
۱۳۹۴-۰۲-۲۹ ۰۳:۱۶:۳۶
موسسه نور از بهترین موسسات ایران هست باپرسنلی زحمت کش که از جون و دل کار میکنن اینجا باید با عشق کار کنی مهمترین فکرت کارت باشه زنده باد کارسازان ز نده بادنور (21420)
 
+من
۱۳۹۲-۱۰-۰۱ ۲۲:۲۵:۱۸
درست میگی زنده بادکارسازان (3079)
 
فرشاد
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۰۳:۳۳:۱۳
تو که راست میگی ؛ لابد برات منفعت داشت ؛ خودتی ........... (3382)
 
کشک ساب
۱۳۹۳-۰۱-۳۱ ۱۹:۱۱:۳۵
شما اولین نفری هستی که از این بانک تعریف می کنی واقعیت را بگو صادق باش چی بهت رسیده؟یا خودت از اعضا می باشی (4828)
 
پردیس
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۳:۱۱:۵۵
نه والا من از مشتری های موسسه نور هستم خبر از کارمنداش ندارم اما الان یک ساله بموقع داره سود بانکی به من میده و نرخ سودش از همه جا بالاتر بود اون موقع که ما قرارداد بستیم. بخوربخور من توش ندیدم. ایشالا که رو پا باشه صد سال من بسیار پول لازمم امیدم به همین موسسه ست. (6373)
 
آب نمک
۱۳۹۴-۰۱-۲۲ ۲۱:۳۱:۱۹
زیاد ذوق نکن . اولا که امیدت به خدا باشه نه یه موسسه که تازه تاسیس شده .دوما هنوز تو اب نمکه این موسسه . به قول مشتی رحیم که گفته تا ببینیم . انشااله که خوب باشه. (17012)
 
علی
۱۳۹۲-۰۱-۲۳ ۲۱:۰۸:۲۴
آقای سرمدی اینجا جای تبلیغ از موسسه خودتون نیست . باید از مردم بپرسید راضی هستن یا نه ؟ آیا دادن وام با کارمزد بالا کار خوبیست (1338)
 
پردیس
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۳:۱۴:۰۶
خب سود هم خوب میده در عوض بموقع هم پرداخت میکنه (6374)
 
بي نام
France
۱۳۹۳-۰۹-۱۸ ۱۴:۱۹:۰۰
من از اين بانک وام گرفتم با سود چهار درصد فکر نميکنم هيچ بانکي همچين وامي بده،باز پرداختش هم سه ساله است،خدا خيرشون بده (8637)
 
سرمدی
۱۳۹۳-۰۹-۲۰ ۱۶:۰۷:۲۹
شما وام با سود بالا نگیر، (8690)
 
با انصاف بازنشسته
۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۸:۴۲:۱۴
عزیزم با انصاف باش وقتی سود بالا میدن از کجا میدن؟باید سود بالا بگیرن تو میتونی به بانک دولتی بری و وام نرخ کم بگیری اگر دادن ما را خبر کن ...... (70060)
 
ali
۱۳۹۲-۰۱-۲۸ ۱۱:۰۱:۱۳
موسساتی که باهم ادغام میشن سر کارمنداش چی میاید مثلا تو یه شهرستان کوچیک دوتا شعبه که نمیذارن بخوانم تو یه شعبه باشن تعداد کارمنداش زیاد میشه (1345)
 
مهدی سلیمان زاده از کرمان
۱۳۹۲-۰۲-۰۲ ۱۹:۱۳:۳۱
ایا ادغام این موسسات به نفع کارمندان است یا ضرر (1355)
 
علی از گرگان
Serbia
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۴:۳۶:۲۲
به ضرر (1718)
 
۱۳۹۲-۰۲-۰۹ ۱۷:۰۶:۱۶
امیدوارم باشیم (1386)
 
۱۳۹۲-۰۲-۰۵ ۲۳:۵۰:۳۵
بله (1363)
 
asma
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۰۸:۴۳:۳۸
اقا لطفا بگید چقد میشه به این موسسات اطمینان کرد؟؟؟ (1369)
 
آرمان
United States
۱۳۹۲-۰۲-۰۸ ۱۸:۲۹:۴۲
متاسفانه خیلی از مشکلات اقتصادی کشور مربوط به حضور این موسسات بوده.
این موسسات با حربه سود بالاتر میزان زیادی سرمایه را جذب می کنند و از طریق پول بدست امده اقدام به سرمایه گذاری های متعددی می کنند.مثلا طلا-مثلا زمین و مسکن.نکته مهمتر اینکه بانک زدن و بانکداری کردن کار مردم عادی نیست پس مشکل بعدی ایجاد می گردد.
هر یک از این موسسات برای حیات و بقا با افراد زیادی در ارتباط هستند.بنابر این بخش زیادی از سرمایه جذب شده نیز بنام وام به افراد معرفی شده داده می شود و حتی ذره ای هم قسط پرداخت نمی گردد.
ضمنا بخش زیادی از سرمایه مردم هم بابت ضمانت بانک مرکزی پرداخت می شود.
عملا صاحبان موسسه با پول مردم ملک اجاره می کنند-سرمایه گذاری می کنند-ودیعه بانک مرکزی را پرداخت می کنند.هزینه پرسنلی می دهند و هزار و یک خرج بی دلیل... (1374)
 
الهام
۱۳۹۲-۰۲-۱۵ ۱۲:۱۷:۴۹
به خدا کلاهبردارتر از موسسه مالی واعتباری کارسازان اینده ندیدم.5 سال 12 میلیون تون وام منو ندادن.10 تا ضامن اوردم از 10 تا اداره یا میگن حقوقش زیر 1میلیونه یا رسمی نیست یا چک نداره یا....اگر 5 سال پیش این وامو میگرفتم الان یک خونه داشتم.خدا نگذره ازشون که از پول پول افردی مثل من موسسه مالی میزنند (1401)
 
ایمان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۳۱ ۰۰:۲۲:۰۵
اتفاقا من خودم دوروزه از کارسازان وام گرفتم وبه مشکلم رسیدگی کردم خداپدر مادر مدیرعامل سازمان روبیامورزه....آمین (2095)
 
کلاریجانی
۱۳۹۲-۰۶-۲۹ ۲۰:۳۳:۲۴
خانم اگر این موسسه به شما وام بلا عوض بده راضی میشی.این وامی که شما خواستی از محل سپرده های مردم تامین میشه مگه میتونن رو هوا وبه یک یا چند ضامن بدون پشتوانه به مردم وام داد.خواهشا یه کم منطقی باشید. (2343)
 
ا حسینی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۲۷ ۱۲:۰۸:۵۵
خیلی خیلی دراشتباهی کارسازان آینده (نور)بهترین موسسه اعتباری کشوراست (4785)
 
منصوره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۳:۴۴:۴۳
عزیزم مشکل ضامن به شما مربوطه بانک که بدون ضامن وام نمیده من 5 سال پیش وام گرفتم و الان یه خونه هم دارم البته ضامنئ هم داشتم (5056)
 
پردیس
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۳:۱۷:۵۷
عزیزم همه جا همینطوره منطقی باشید! بدون ضمانت که به کسی وام نمیدن! (6375)
 
عادل
۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۸:۴۸:۵۹
چرا بعد از 6ماه پولت را پس نگرفتی بری بانک دولتی وام بگیری چون سود کم میدن داداش یا خر یا خرما هر 2با هم در امریکا هم باشی نمیشه . (70062)
 
علی
۱۳۹۳-۰۴-۱۹ ۱۱:۴۱:۴۷
بالاخره سودی رو که وعده دادن به سپرده گذاران پرداخت میکنن حالا هر کاری میخوان بکنن بکنن این چه حرفیه میزنی داداش من (5665)
 
یتیم
۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۸:۴۶:۲۴
اقا مگر بانکهای دولتی ما با سرمایه مردم در بورس و ساختمان و....کار نمیکنند؟فعلا کار اصلی بانکها بانکداری نیست چون در این شرایط بد اقتصادی جز این باشد باید جمع کند الان همه بنگاه داری میکنند جیگر..... (70061)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۵:۴۲:۵۰
اصلا (1565)
 
۱۳۹۲-۰۲-۲۵ ۰۹:۲۸:۴۳
بياييد به داد منطقه فارس برسيد مدام درفكرتغييروتحول نباشيد موسسه واعضادرميان مردم خوش نام نيستند (1443)
 
حميد ك
۱۳۹۲-۰۳-۰۱ ۰۰:۲۹:۲۳
چرا؟!!!!! (1506)
 
۱۳۹۲-۰۳-۰۴ ۰۸:۳۹:۴۶
با تحقيقات بعمل امده بيشترروساومس‍وولان پرسنل اخراجي موسسه مالي واعتباري مهرهستند حال چرااخراج شدند وموسسه مهرحاضربه ادامه همكاري باانهانشده خداميداند!خدارحم كند!! (1527)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۴-۳۱ ۱۹:۴۳:۲۳
موسسه مهر یک موسسه فوق العاده بی رحم و پرتوقع در عین حال حقوق نده در حق کارمندان خود است و بیرون امدن این کارمندان نه به خاطر مشکلات آنان است بلکه به خاطر طرز تفکر دون و ضعیف موسسه مهر بوده لطفا زود قضاوت نکنید!!! (1920)
 
پ
۱۳۹۲-۰۲-۳۰ ۰۱:۰۶:۴۶
به نظر من که همه ی کلاهبردارای کشور جمع شدند تو این موسسات و از بازنشسته های بانکی هم دعوت به همکاری میکنند تا خودشونو بتونند خوش نام جلوه بدند تازه اون بنده های خدا رو هم بد نام میکنند و کلی هم با احساسات جوانان بازی میکنند و سرشون شیره میمالند که آقا شما مثلا شدید کارمند بانک! خدا ازشون نگذره (1482)
 
میرصادق میری
۱۳۹۲-۰۲-۳۰ ۱۳:۳۴:۱۳
احتراما اینجانب دیپلم ومتاهل وسرپرست خانواده وداری معلولیت جسمی حرکتی و3سال سابقه خدماتی ونامه رسانی در یکی از ادارات استان اردبیل به صورت شرکت خدماتی مشغول به کار بودم حال باتوجه به اتمام قرارداد شرکت با اداره از کار بیکار شدم لذا از مسئولان محترم تقاضا دارم در صورت نیاز نیروی خدماتی از بنده استفاده نمائید
اجرکم عندالله
میرصادق میری
09149512217 (1484)
 
وفایی
۱۳۹۲-۰۳-۰۲ ۱۰:۳۹:۵۶
برای استخدام باید چیکار کنیم؟ (1519)
 
احمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۳-۱۱ ۱۵:۳۵:۲۹
فرشتگان وام ميدن با نرخ 29 درصد يک سومش رو هم نگه ميدارن.يعني دزدي تو روز روشن (1564)
 
ali
۱۳۹۲-۰۳-۱۹ ۱۸:۱۲:۱۱
موسسه نور تا چه تاریخی با هم ادغام کلی میشوند.فعلا که فقط اسامی سه موسسه عوض شدنعلی از زاهدان (1606)
 
۱۳۹۲-۰۴-۰۲ ۱۰:۰۳:۴۶
دوست عزیزی که نظر داده بودی فرشتگان وام می دهد با نرخ 29درصد اولا ذکر نکردی بدون نوبت و بدون داشتن حساب و فوری اینکار رو می کنه و در صورتی که شما حسابی داشته باشی حداقل سه ماه با نرخ 16درصد بهت وام می ده انهم سه برابر میانگین حسابت و در ان صورت یک سوم رو هم که اورده اولیه خودت است رو سپرده می کنه و بهت سود می دهد انصاف داشته باش (1678)
 
عبدالله
۱۳۹۲-۰۴-۰۸ ۱۷:۵۰:۲۰
تشکیل موسسات مالی کار دشمن برای جمع آوری و احتکار ارز وسکه و املاک است و سفته بازی است هشدار هشدا رکه باعث خسران برای این مملکت است هشدار (1720)
 
امیر
۱۳۹۲-۰۴-۱۲ ۱۱:۳۳:۴۲
باسلام موسسه نورکه قبلا مشیزدرکرمان بوده هیچ رحمی به کارمندانش ندارد بعدازچندسال همه رااخراج میکند وام بانرخ بالا میدهد برخوردمسولینش خوب نیست (1763)
 
United States
۱۳۹۲-۱۰-۱۴ ۱۸:۲۴:۰۷
کاملا دروغ است (3247)
 
محمدرضا کمالی
۱۳۹۲-۰۴-۲۳ ۱۲:۰۶:۵۶
موسسات اعتباری بانکهای کوچک.زیر نظر بانک مرکزی هستند.همشون معتبرند.نحوه خدمات وسود ونرخشان کمی باهم تفاوت داره.انتخاب اجباری نیست.همشون معتبرند (1845)
 
پرنیان
۱۳۹۲-۰۵-۱۱ ۱۱:۲۱:۴۳
با سلام
اصلا باید کلیه موسسات مالی و اعتباری تعطیل گردد چرا که باعث گرانی های زیادی در ضمینه زمین و مسکن و غیره شده اند این موسسه ها با خرید زمین وخونه به تعداد 40 و 60 عدد در شهرها و خالی گذاشتن آنها باعث کرانی نرخ اجاره و افزایش متر زمین مشوند --------- تا زمانی که در کشوری بانک هست موسسه و صندوق معنایی ندارد ----- کارکنان این موسسات هم مثل کارکنان موسسه اعتماد ایرانیان که با بانک قوامین ادغام شد در بانک جدید با حقوق و مزایا و قرارداد محکم بدون هیچ آزمونی استخدام شدند (1975)
 
احمد
۱۳۹۲-۰۵-۱۴ ۱۸:۱۸:۴۲
مطالب همتونو خوندم اما درد رو نگفتين .عزيزان اينگونه موسسات بجز پول مردم اكثرا از املاك واموال توقيفي كه صاحبانشان ديگه نميتونن برگردن استفاده ميكنن مرحله بعد دريافت تسهييلات كلان از بانك مركزي با كارمزد كم وبازپرداخت طولانيه مرحله آخر دلال بازار ارز وملك ميشن با اين سرمايه ها كه گفتم .باني هرچه گروني واقتصاد خراب ميشن
بطوركل با پول بيت المال پدربيت المال رو درميارن (2012)
 
حسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۰ ۱۴:۱۴:۲۰
با سلام . اینجانب یک کارگر ساده هستم و میخوام پولم رو بزارم بانک که سودش رو بردارم.حالا این موسسه نور که ایجاد شده ایا اگه یه هو باروبدنیلش رو بست رو رفت کسی هست بتونه جواب منو بده ؟ (2033)
 
فري
۱۳۹۲-۰۵-۲۴ ۲۲:۱۳:۳۶
جهنم كه بست (2049)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۵-۲۸ ۲۲:۱۵:۵۷
چون بانک مرکزی به این موسسه مجوز داده پاسخگو خواهد بود. (2084)
 
اکبر دانایی فر
۱۳۹۲-۰۶-۰۹ ۱۱:۴۵:۰۶
چرا دو صندوق مشیز وکارسازان را دراین بانکادغام کردنداین چه کاری است (2179)
 
موسسه مالی
۱۳۹۲-۰۶-۲۰ ۲۱:۱۶:۵۸
آقایون و خانومای بی سوادی که از زور بی سوادی نظر می دن در جریان باشن بانک ملی با اون بانک ملی بودنش با پشتوانه دولت سرپاست و در واقع یک بانک ورشکسته است قوامین که می فرمایید بانک قوامین با زرور بازوی نیرو انتظامی سرپاست و شد بانک موسسه کارسازان آینده و مشیز موسسات کاملا خصوصی و صد البته خیلی قویتر و سالم تر از این بانکهای باند بازن فقط چون به بعضی سازمانها و افراد باج نمیدن موسسه موندن و هر روز یه داستان ادغام بهشون اعمال می شه و اگر نه هر کدوم به تنهایی قدرت تبدیل شدن به یک بانک دارن در این مورد هم اجازه بدین زمان همه چیزو روشن می کنه شاید با تغییرات جدید آقایون بد خواه سابق این موسسات به هدف ادغامشون نرسن . گرونی و تورم و هم کار این موسسات نیست همین طرز فکرتون و دید ناقصتونهکه نمی فهمید از کجا دارید ضربه می خورید واسه روشن کردن و یا آوری ذهنتون لازم به اون اختلاص 3000تایی اشاره کنم که یه مورده که جنابان عالی می دونید اگه خیلی مردین و دنبال حقتون بیرن در اون بانکا حقتون بگیرین (2281)
 
۱۳۹۲-۰۷-۱۲ ۱۲:۲۶:۴۱
مشکل مردم ما همینه نمی دونن از کجا دارن ضربه می خورن و کجا باید برن دنبال حقشون بگردن البته یه مشکل دیگه هم دارن تواین کشور هر آدمی فکر می کنه می تونه راجع به هر مسئله ای اظهار نظر کنه حالا هر چند خودش هم می دونه که علم و اطلاع لازم برای اظهار نظر را نداشته باشه.
همینه که هر روز و هر سال وضعیت علمی و مالی این اکثر این مردم بی علم از روز قبلشون بدتره (2487)
 
علی
۱۳۹۲-۰۹-۱۰ ۱۹:۴۷:۱۰
خوب وعالی ودقیق گفتید (2913)
 
بانکی
۱۳۹۵-۰۱-۱۵ ۱۸:۵۶:۵۷
اولا بیسواد خودتی کافیه یک سری به امار سپرده های بانکها بزنی بعد نظر بدی اولا دولت تمام وامهای تکلیفی و....را به این موسسات نمیده دوما تمام این موسسات را جمع کنی اندازه شعبه بازار تهران بانک ملی و یا اسکان سپرده ندارن چون جدیدن واونها 80سال سابقه دارن سوما برو تحقیق کن ببین اون 3000تا کجا رفته و به دستور کی بوده ..... (70063)
 
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۰۱:۳۵:۰۲
فقط موسسه کارسازان اینده (2320)
 
امیر محمد خطیبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۶ ۱۳:۵۴:۲۸
اصولاً موسسات مالی خصوصی خوب کار میکنند ودیلی برای تعطیلی آنها اصلاً وجود ندارد.
موسسات مذکور خدمات قابل توجه ای ارائه میدهند و جای تشکر است از موسسان این گونه بنگاههای مالی اعتباری که به مردم خدمت رسانی میکنند.
1- مدیریت خوبی دارند
2- ازدحام مردم در بانکهای دولتی واقعاً وحشتناک است و این موسسات تا حدودی خواسته های مردم را مرتفع نموده اند.
موسسه کارسازان یک نهاد مالی موفق است و خوب خدمت میکند. (2326)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۶-۲۷ ۱۴:۰۸:۲۹
وجود این موسسات بسیار لازم و ضروری است چرا که انحصار طلبی بانکها رو ازبین می بره و می فهمن که باید با مشتری چطور رفتار کنن از اون گذشته تمام دزدی ها و اختلاسهایی که گفتند توی بانکهای دولتی بوده و تا حالا هیچ موسسه اعتباری هم جمع نشده اگه شده نام ببرید یادمون باشه اینایی که جمع میشن صندوقهای کوچیک تو شهرستانها و با شعب محدود هستن. خدا خیرشون بده باعث اشتغال و حل مشکل مردم شدن فقط موسسه فردوسی که الان شده آرمان تو ایران بهترینه. (2333)
 
علیرضا
۱۳۹۲-۱۱-۱۶ ۱۹:۲۰:۳۰
کاملا موافقم
موسسه فردوسی (مدیریت امید جلین) موفق ترین موسسه تو ایران هستش
هم پرسنل خوب و خوش برخوردی داره
هم مدیریت قوی
هم امکانات و.... خوب
در موارد تسهیلات هم کمال همکاری رو می کنند.
برین بانک قرض الحسنه مهرایران وام بگیرین بخدا پشیمون میشین (3798)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۱۹ ۰۸:۵۰:۵۵
قبول دارم - جالب ترین کاری که میکونه 1 قسط که عقب بیوفته اول به ضامن بعد به خودت پیام می ده که قسط شما عقب افتاده . (6144)
 
مهدی@
۱۳۹۲-۰۷-۱۴ ۱۱:۵۴:۱۱
بانک فقط فقط کارسازان خدایی سوداش بالاست (2504)
 
ر
۱۳۹۲-۰۷-۱۵ ۱۴:۱۰:۱۱
خدایی الان بانک آرمان 27 درصد سالانه سود میدهد (2511)
 
رحیم حاله
۱۳۹۲-۰۷-۲۱ ۱۴:۰۲:۳۸
باسلام بنده بازنشسته یکی از بانکها تجاری کشور هستم،وتمایل دارم که باآن موسسه همکاری داشته باشم. (2545)
 
ابراهیم فراهانی
۱۳۹۲-۰۷-۲۳ ۲۳:۱۶:۳۰
موسسه مالی و اعتباری افضل توس از ابتدا تاسیس خدارا شکر هیچ گونه تخلفی نداشته است و همیشه در خدمت مردم عزیز بوده است (2563)
 
امین شرقی بلقان
۱۳۹۲-۰۸-۰۴ ۲۲:۴۸:۵۳
سلام سال1384 استخدام شرکت بنیان دیزل تبریز سهامی عام : سال1391.12.30 کل پرسنل اخراج. متولد1360.4.8 فوق دیپلم ساخت و تولید وترم اخر طراحی نقشه کشی صنعتی هستم لطفا مرا استخدام نمایید با تشکر :09370412292:04114458962 (2619)
 
میثم
۱۳۹۲-۰۸-۲۵ ۰۸:۴۳:۰۷
سلام می خواستم بدونم موسسه مالی و اعتباری نور که از ادغام سه موسسه تشکیل شده زیر نظر بانک مرکزی هست و میشه بهش اطمینان کرد؟در صورت تخلف بانک مرکزی جوابگو هست؟با تشکر ممنون (2746)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۱۰-۱۶ ۱۷:۱۹:۲۸
جواب بدین حرف درست بگین (3288)
 
منصوره
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۲۱ ۱۳:۴۶:۴۴
بله استعلام بفرمایید از سایت بانک مرکزی (5057)
 
از بندرگز گلستان
۱۳۹۲-۰۸-۲۶ ۱۰:۲۴:۳۸
همه خوب بودن فقط تعاونی وحدت خار تو چشم بهمنی ودوستان بود خدا ازشون نگذره که باعث شدن 2000نفر جوان بیکار بشن0000مهدی بیا0 (2752)
 
۱۳۹۲-۰۸-۳۰ ۲۳:۵۱:۱۶
افرادی که در موسسه کارسازان حساب دارن تکلیفشون چیه؟ (2806)
 
امیرعلی
۱۳۹۲-۰۹-۰۲ ۱۶:۴۸:۵۸
باسلام موسسه مشیزکرمان که به نورتبدیل شده برخوردبسیاربدی باکارکنان صدیق خودداردومثل برده باانهابرخوردمیکندبرخوردمدیران بسیاربداست اقای مدیرعامل کارکنانت دارن یکی یکی به موسسات دیگه میرن به مدیران استان کرمان بگوباکارکنان مثل ادم رفتارکنن بازرسی نیادکارکناروبه جون هم بندازه هیچی بلدنیستن فقط بلدن حضوروغیاب کنن تاحالاچندنفربه همین دلیل رفتن موسسات دیگه بقیه هم به فکررفتنن زشت نیست نیروهات برن موسسات دیگه بهت میخندن کدوم موسسه هست که کارمندش بره جزمشیزواقعاجای تاسف داره (2829)
 
هادی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۰۹-۰۸ ۲۱:۳۳:۴۳
همتون تو کار کلاه برداری سیر می کنید .خداوند اجر جزیل به شما وسایر کلاهبردارها عنایت فرمایید (2899)
 
عباس
۱۳۹۲-۱۰-۰۲ ۱۲:۰۷:۵۶
سلام وقت بخیرتوروخدادیگه بازرسای موسسه مشیزکرمانوواسه بازرسی به منطقه فارس وبوشهرنفرستیدچیزی بلد نیستن (3081)
 
مصطفی
۱۳۹۲-۱۰-۱۶ ۱۷:۲۰:۵۵
ایا موسسه نور معتبر یا نه (3290)
 
۱۳۹۲-۱۰-۱۷ ۲۰:۲۵:۴۵
بله (3306)
 
ياسين
۱۳۹۲-۱۰-۱۸ ۱۳:۴۷:۳۱
نه (3310)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۱:۵۸:۲۲
خب دلیل نه گفتنتم بگو (14892)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۲:۰۱:۳۳
موسسه کارسازان همه جوره خوب هستش فقط مدیران محترمش یه فکری برای سیستمش کنن مال عهد دقیلنوس هستش (14893)
 
فردى
۱۳۹۲-۱۰-۳۰ ۲۲:۵۳:۳۲
بايد از بانك مركزى سوال كنيد (3551)
 
reza
۱۳۹۳-۰۱-۰۳ ۱۵:۲۷:۴۱
100 درصد (4566)
 
محمد قلی
Germany
۱۳۹۲-۱۰-۱۸ ۲۲:۴۹:۵۷
بده (3317)
 
بنده خدا گرفتار شده از سوی کارسازان
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۰۳:۲۶:۴۴
من به شخصه غیر از بانکهای دولتی هیچیک از این موسسات را تائید نمیکنم ؛ چون مجوز دادن به این موسسات از سوی بانک مرکزی نه تنها نفعی به حال مردم نداره بلکه باعث تورم شدید اقتصادی شده ؛ بنده به دلیل مشکلات شخصی در سال 90 مبلغ شش میلیون تسهیلات 36 ماهه از موسسه کارسازان گرفتم باید ده میلیون و سیصد هزار تومان پرداخت کنم ؛ فقط کافیه نتونی در سررسید مقرر اقساط را پرداخت کنی آبرو حیثت نه واسه آدم و نه برای ضامن میذارند (3380)
 
نسیبه چاوشی
۱۳۹۲-۱۲-۲۹ ۱۵:۴۹:۴۳
سلام دوست عزیز من کارمنداین موسسه هستم.دوست داری وام مفتی بدون بهره بگیری برو کمیته امداد.وام شما بدون سپرده بوده وقتی امثال شمابودن تعهدضامنین نخواین اقساطتتون رو پرداخت کنید ما سود سپرده های مردم رو ازکجا تامین کنیم.موسسه کارسازان آینده(نور)یکی ازسالم ترین موسسات است.قبول ندارید تحقیق کنید هرچند شرایط اقتصادی و معیشتی پرسنل ضعیف باشد.امامابهترین مدیرعامل دنیا راداریم.خودمن هم شخصابدون پارتی 7خان رستم راطی کردم.اما حاضربه ترک این سازمان نیستم.این نظراکثر پرسنل است.چون سازمان ماسازمان سالمی است.نرخ سودمان هم ازهمه جابالاتراست.تازه مابه مردم وام6درصدهم درصورت سپرده گذاری میدهیم .تحقیق کن بدون مسدودی کجا بااین شرایط وام میدهد اونوقت ماهم می آییم. کارسازان بهترین است
اندیشه ماآینده شماست (4550)
 
reza
۱۳۹۳-۰۱-۰۳ ۱۵:۲۰:۳۶
همکار عزیز منم باهات موافقم . (4565)
 
۱۳۹۳-۰۱-۰۶ ۰۲:۲۶:۰۷
احسنت (4579)
 
همکار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۲-۱۶ ۰۸:۰۶:۰۷
گل گفتی . (5001)
 
پردیس
۱۳۹۳-۰۶-۰۲ ۰۳:۲۷:۱۱
بله من کاملا موافقم. الان یک سال میشه که من بدقولی ندیدم. پاینده باشه موسسه کارسازان آینده و همچنین شما. خسته نباشید عرض میکنم (6376)
 
هادی
United States
۱۳۹۳-۰۹-۲۸ ۱۳:۵۵:۰۶
نسیبه خانم
با سلام
زمانی 6 درصد وام میده که بول مردم رو چند ماه بلوکه کنه در واقع 30 درصد وام میده موسسات جای نمی خوابن که آب زیرشون بره (8856)
 
ستاره
۱۳۹۲-۱۰-۲۲ ۰۳:۳۰:۲۶
همشون فقط دنبال پرکردن جیبشون هستند کارسازان آینده از همشون بدتره ؛ خدا نکنه آدم گرفتار این موسسه بده زندگی رو بر آدم زهر میکنند. (3381)
 
مهدی
۱۳۹۲-۱۰-۲۷ ۲۰:۰۰:۴۸
سلام لطفا اگر کسی اطلاع درستی از وضع فعلی موسسه نور خصوصا آینده سازان داره اعلام کنید با توجه به حذف از لیست بانک مرکزی با سپرده گذاران پنج ساله چه خواهد شد (3495)
 
ایلیا
۱۳۹۲-۱۲-۰۷ ۲۰:۴۰:۳۰
بنده درجریانم اصلا مشکلی نداره-500شعبه-95درصدبه بالا ملکیه شعبه هاش (4243)
 
فرهاد ارایش
۱۳۹۲-۱۲-۱۸ ۲۲:۳۸:۳۱
تبریک عرض میکنم ارایش بیرجند از همکاران (4432)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۱:۳۳:۰۳
خداییش کاری ندارم ولی اگه یک ساعته هم فرشتگان وام بده با نرخ ۲۹/ نباید ریالی از اون رو مسدود کنه (6716)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۱:۳۳:۴۰
خداییش کاری ندارم ولی اگه یک ساعته هم فرشتگان وام بده با نرخ ۲۹/ نباید ریالی از اون رو مسدود کنه (6717)
 
رامین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲-۱۲-۲۵ ۱۲:۳۴:۲۶
لطفا بفرمایید سهام موسسه مالی و اعتباری نور حدودا چه موقعی در بورس قابل خرید و فروش هست؟ (4508)
 
مرادی
۱۳۹۲-۱۲-۲۹ ۰۰:۴۰:۳۷
باسلام به همه دوستان
می خواستم بدونم کسی درباره باز شدن نماد ونور در سازمان بورس بطور رسمی کسی چیزی میدونه و میدونید قیمتش چند میشه ؟ (4547)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۱-۱۶ ۱۵:۴۷:۳۲
سلام دوست من.
من هم 5 میلیون پول بی زبون رو دادم؛حالا معلوم نیست کی میخواد بیاد توی بورس.فکر کنم چند یالی خواب داشته باشه.. (4641)
 
۱۳۹۳-۰۱-۱۶ ۱۸:۴۹:۰۹
سلام دوست من.
من هم 5 میلیون پول بی زبون رو دادم؛حالا معلوم نیست کی میخواد بیاد توی بورس.فکر کنم چند سالی خواب داشته باشه.. (4644)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۱-۳۱ ۱۵:۰۵:۰۸
از اطلاع رسانی شما سپاس گزاریم (4822)
 
اکبر
United States
۱۳۹۳-۰۴-۰۲ ۱۲:۳۶:۰۷
کارسازان=گدا چو معتبر شود ز خدا بی خبر شود منتظر گرفتار شدن در آه مردم باشید (5529)
 
سعید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۴-۱۳ ۰۵:۳۴:۱۰
شرایط گرفتن وام ۵۰۰۰۰۰تومانی۰باسود۶درصد (5599)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۵-۲۱ ۲۰:۱۲:۱۲
با سلام چه وقت جواب نتایج آزمون فرشتگان و اعلام میکنید ؟؟ (6203)
 
مهدی
۱۳۹۳-۰۶-۲۲ ۱۱:۱۹:۵۰
موسسه مالی کارسازان با اتکا به عملکرد خودش به اینجا رسیده و به هیچ ارگانی وابسته نبوده و نیست. الحمدلله تا اینجا هیچ مشکلی نداشته و به کوری چشم دشمنانش تا ابد بدون مشکل به فعالیت و خدمت رسانی به مردم ادامه میده. من تشکر میکنم از همه پرسنل و مدیران دلسوزش (6715)
 
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۶-۲۸ ۱۵:۰۰:۱۱
سلام. من از موسسه نور تشکر دارم چون 9ماه سپرده گداری کردم و وام 6 درصد به من داد خیلی موسسه خوبیه و رفتار کارکنانش عالیه بخصوص کارمندان شعبه نیروی هوایی (6795)
 
صدف
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۷-۰۷ ۰۸:۴۴:۵۵
با سلام
اين موسسه نيرو نميگيره؟ چرا سايت نداره؟ (6960)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۸-۰۴ ۱۹:۱۸:۱۲
سلام من تمام زندگیم توی بانک ارمان از این که امنیت توش نیست هرسال این خبر ها تنم را میلرزونه با این حال ارزو می کنم بانک سرپا باشه و به مردم همچنان خدمات ارائه بده اجرتون با اقا امام حسین (7473)
 
Romania
۱۳۹۴-۱۱-۰۵ ۱۲:۴۵:۵۰
نترس دوستم من دویست میلیون تومان توآرمان دارم اگه مجوز هم ندند پولم رابرنمیدارم بهتر است از بانکهای دولتی اختلاسگر (61998)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۵ ۱۴:۲۹:۳۷
اتفاقا منم 10تومان وام گرفتم با سود برگشتي كم.در صورتي كه اگر بانك ميرفتم پدرم در ميامد معلومم نبود چند درصده دم موسسه نور گرم (7496)
 
مصطفی
۱۳۹۳-۰۸-۰۶ ۰۲:۱۵:۴۱
زیر نظر بانک مرکزی موسسه نور (7506)
 
علي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۰۸-۰۵ ۲۰:۳۱:۴۴
ماچه كنيم. ادغام ميكنين.يكي ميكنين.غيرمجاز ميكنين.شما كه دارين ما راسرگردان و بعدم ديوانه ميكنين (7501)
 
هستی
۱۳۹۳-۰۸-۰۶ ۱۶:۰۹:۲۴
بچه ها کسی میدونه به بانک نور مجوز میدن یانه؟معتبره یانه؟ (7520)
 
علی
۱۳۹۳-۰۸-۲۴ ۱۹:۱۸:۰۲
100درصد 92 کاراش تموم شده امروز فردا ان شا اله میدن (7870)
 
محمود از بیرجند
۱۳۹۳-۰۹-۱۱ ۰۸:۳۴:۱۷
من همکارم در بانک ملی بزرگترین موسسه مالی کشور پس از سی سال خدمت موقعی که بازنشسته شد فقط یک تاکسی قراضه داشت و یک منزل پوسیده و مبلغی پاداش سی سال خدمت ولی همین اقا رفت داخل موسسات پس از پنج سال که فقط یک صندوق را اجاره کرده بود میلیونر شد حالا فهمیدی فایده موسسات برای چه افرادی است (8356)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۹-۱۱ ۱۹:۲۵:۰۵
جدی میگید؟موسسه آرمان چطوره به نظرتون؟ (8411)
 
علیرضا از بیرجند
۱۳۹۳-۰۹-۱۲ ۱۲:۱۳:۲۸
این عزیز راست میگوید یکی از دوستان من هم در بانک ملی یک خدمتگذار و بعد کارمند شد چون توان مدیریتی نداشت در طی سی سال خدمت به او هیچ پستی واگذار نشد ولی همین آقا رفت مسئول یکی از صندوقها شد پس از چند سال کار در موسسه چندین آپارتمان و زمین و بهترین ماشین که خوابش را هم دربانک ندیده بود برای خود و فرزندانشو همسرش خرید (8449)
 
۱۳۹۳-۱۰-۱۶ ۲۲:۲۵:۳۳
دوست عزيز متاسفانه غرض ورزي ما ادما باعث شده كه همه چيز رو كوركورانه ببينيم ما بيرجندي ها نه تنها تلاشي واسه موفقيت خودمون نكرديم هركسي هم كه تلاش و كوششي كرديم به نحوي زمين زديم ما بهترين پزشكان رو از شهر خودمون رونديم مثل دكتر فال سليمان بهترين اساتيد دانشگاه و بهترين ... . اين از ذات ما بيرجندي هاست به جاي اينكه ببينيم رمز موفقيت ديگران چيه دنبال ضربه زدن به ديگري هستيم متاسفم با اين فرهنگ غلط (9400)
 
رضا از بیرجند
۱۳۹۳-۰۹-۱۱ ۰۸:۳۸:۱۹
دادن جوز به صندوق ها یعنی میلیاردر شدن چند خانواده که جزء اعضا هیئت مدیره موسسه یا صندوق هستند و بدبخت شدن هزاران جوان که در انتظار خرید زمین و مسکن میباشند چون این صندوقها با پول مردم دست به هر کار اقتصادی که منفعت خانواده هیئت مدیره را تامین کند میزنند (8357)
 
ناشناس
۱۳۹۳-۰۹-۱۱ ۱۹:۲۳:۳۳
سلام من میخوام تو موسسه اعتباری آرمان کار کنم.به نظرتون خوبه؟مثل بانک آینده داره؟ (8410)
 
تقی از مشهد
۱۳۹۳-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۷:۰۴
کار کردن داخل صندوقها چون تمام امور آنها صوری است شما کجا دیدیدیک صندوق یک بزرگراه یا کارخانه یا منزل مسکونی و یا ایجاد شغل نماید پولهای مردم را با شگردهای مختلف جمع میکنند و با شگردهای مختلف از جمله خرید سهام یا زمین و غیره سود کسب میکنند پس بدبختی و غذاب دنیا مال کارمند و عذاب آخرت مال همه دست اندر کاران صندوقها میباشد (8446)
 
۱۳۹۵-۰۷-۲۵ ۲۳:۴۱:۲۰
سلام
بیا ببین موسسه نور داره تو کارخونجات و صنایع مخ (83158)
 
علی
۱۳۹۳-۱۲-۲۲ ۱۲:۰۴:۴۱
به نظر بنده برو کار کن توش یکم پول بدست بیار بعدش همونجا دنبال یکار دیگه که از اون بهتر باشه بگرد (14894)
 
رضا از بیرجند
۱۳۹۳-۰۹-۱۲ ۱۱:۵۰:۱۳
عزیزم شما به عنوان کارمند جزء هرجا کارکنی فقط حقوق و کمی هم مزایا میگیری ولی اعضا هیئت امنا یا هیئت مدیره موسسات و صندوقها حساب و کتابی ندارند هرچه بخواهند بنام فرزندان خود مینمایند از اموال صندوق هیچ نظارت بر کار آنها نیست چون اگر نظارتی باشد درطی چند سال ماشین 900 میلیونی سوار نمیشوند (8445)
 
علی حاجیلی
۱۳۹۳-۰۹-۲۵ ۲۱:۵۷:۴۹
سلام
خداییش بهترین بنگاه اقتصادی چه در زمینه اعطا تسهیلات و چه در زمینه سود سپرده در ایران است. خدا اموات متولیان این موسسه را بیامرزد. (8800)
 
محمود ظریف پور زاهدان
۱۳۹۳-۱۰-۰۸ ۱۵:۲۷:۱۶
من حدود 9 سال است با این موسسه به عنوان مشتری کار میکنم الحق کار درست و به تعهدات خود دقیق عمل میکنند هم سپرده گذاری دارم و هم وام گرفتم ممنونم از تمام دست اندرکاران موسسه واقع بین باشید (9119)
 
۱۳۹۳-۱۰-۱۴ ۲۱:۴۲:۵۰
درود بر موسسه برتر از بانک نور ، تو نور قلب مایی. (9333)
 
محمدرضا سرمدی
۱۳۹۳-۱۱-۲۸ ۲۱:۰۶:۱۷
حالا که اسکندر مقدونی شد مدیر عامل،بینیم چی میشه؟معوقاتتون رو بیارین بدین، بیخودی هم جنگ روانی راه نندازین،شما همه طرمزدی هستین. (12163)
 
امیر
۱۳۹۳-۱۲-۲۴ ۱۵:۰۱:۰۲
من از یکی از مسئولین موسسه آرمان تقاضای پاسخ دارم.
آیا چه مشکلی هست که پرداختهای آخرسال منفی شده و شعبات برای پرداخت شارژ نمیشوند ؟ آیا فکر نمیکنید این کار باعث مرگ اعتبار موسسه میشه . لطفه پاسخ دهید منتظرم (15031)
 
ريال
۱۳۹۴-۰۱-۱۳ ۱۲:۰۷:۵۵
تا میای نظر مردم را درباره یک موسسه و صندوق بخوانی، کلی نظر از کارمندای صندوقا از تبلیغ خودشون میبینی، تو رو خدا نظر بیخود ندین تا ما یک اطلاع درست بیابیم (16040)
 
سارا
۱۳۹۴-۰۱-۱۴ ۲۰:۵۲:۵۱
من 25ملیون تومان وام گرفتم 36ماهه 46ملیون تومان پرداخت کردم یعنی اگه نزول میکردم شایدکمتر میشد!!!!!!!!!حالا ما که راضی نیستیم واگذارکردیمشون به خدا (16073)
 
خانم مهدیزاده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۱-۲۹ ۱۹:۳۵:۴۲
آیا موسسه نور قابل اطمینان است (18271)
 
امین
۱۳۹۴-۰۱-۳۱ ۱۸:۵۰:۲۱
صد در صد من که خیلی راضیم (18528)
 
United States
۱۳۹۴-۰۲-۲۷ ۱۱:۱۳:۳۵
یه تلفن از این موسسه تون بذارین تو سایت میترسین (21155)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۲-۲۸ ۲۱:۱۱:۱۸
سلام می خواهم در بانک نور حساب باز کنم می خواستم ببینم قابل اعتبار هسته یا نه (21393)
 
رضا بندرعباس
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۹:۴۷:۴۴
موسسه نور زیر نظر بانک مرکزی رفته از همه جا برای سپرده گذاری سود بیشتری میده من دوسال 100ملیون سپرده گذاری کردم راضیم (23930)
 
رضا
۱۳۹۴-۰۳-۱۰ ۱۹:۵۰:۴۳
سلام عالی نور (23931)
 
م
۱۳۹۴-۰۳-۲۰ ۲۳:۴۶:۴۰
عالیه و جا کارمنداش خالی (25847)
 
پيام
۱۳۹۴-۰۳-۲۱ ۱۰:۵۹:۴۶
سلام
خدايي موسسه خوبيه سه سال دارم باش كار ميكنم و چه از نظر سود و چه وام
شك دتريد به موسسه ي سر بزنيد

فقط ي سوال

مالي اعتباري نور وابسته به كجاس كه از همه جا سود بيشتر ميده انقد قوي حرف ميزنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(25894)
 
مجتبی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۷ ۱۹:۱۱:۰۲
مجتبی این موسسه از پرسنل زحمتکشی سود میبره ولی انچنان که شایسته است از این پرسنل حمایت نمیشه (31534)
 
عليرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۴-۱۸ ۰۰:۴۲:۱۹
باسلام.من ازسال 89 توي موسسه كارسازان حساب داشتم.ازنظرمشتري مداري حرف اول ميزنه.سودهم خوب ميده به مشتري. ببينيددوستان حالا كه يه موسسه مثل كارسازان(نور) داره سود خوبي ميده به ما.نبايد بگيم ازكجا مياره.اخه يه ادمي كه سرمايش زير صدميليونه كجاسرمايه گذاري كنه. پس اين موسسه حق واقعي مشتريها رو داره ميده.و ازهمه موسسان و كاكنان وزحمتكشان اين موسسه صميمانه قدرداني ميكنيم. (31546)
 
Ali
۱۳۹۴-۰۴-۱۹ ۰۵:۰۸:۱۲
سلام وجدانن اين موسسات حرف نداره
خونه مونو فروختيم ريختيمش موسسه نور
200 مليون گذاشتيم ماهيانه خرج كل خانواده در مياد
خدا خيرشون بده
خونه هم كرايه كرديم (31586)
 
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۲ ۱۸:۳۳:۴۷
باسلام.اگر وقت کردین یه سری به موسسه ریحانه گستر مشیز (که با کارسازان ادغام شده)بزنید.اون موقع هم معنیه وافعیه مشتری مداری و هم از مزایای اس ام اس بانک و اینترنت بانک و تلفن بانکش بهره مند میشی.در ضمن از هر شعبش به راختی و در سریعترین زمان ممکن میتونی برداشت کنی.من تویه هرجفتش حساب دارم.ولی ریحانه گستر مشیز چیزه دیگه اییه.... (33928)
 
مشتری
۱۳۹۴-۰۸-۲۷ ۰۸:۲۴:۴۶
این ریحانه گستر مگه الان بانام موسسه نور فعالیت نمیکنه همشون یه موسسه شده دیگه پس چرا عملکردشون یکی نیست (52434)
 
فاطمه طیبی
۱۳۹۴-۰۴-۲۵ ۲۰:۰۹:۲۱
باسلام وتبریک
من لیسانس حسابداری ودانشج.ی ارشد حسابداری هستم می خواستم اگه امکانش هست به هنگام استخدام نیرو اینجانب نیز در خدمت شما باشم (32874)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۰۴ ۱۳:۳۶:۰۷
بیا جاتو با من عوض کنیم (34193)
 
پژوهان فر
۱۳۹۴-۰۵-۲۲ ۰۹:۴۴:۳۴
با سلام. من كارشناس ارشد مالي هستم.شغلم ايجاب ميكنه كه با تمام بانكها و موسسات ارتباط داشته باشم.متاسقانه موسسه نور، اگه سراز حساب و كتاب درنياريواقعا كلاه سرتون ميزارن.چند وقته پيش برا گرفتن وام (طبق كاركرد حساب)به اين موسسه مراجعه كردم كه طبق حساب و كتاب خودم بايد10 ميليون وام تعلق ميگرفت كه متاسفانه گفتند9 ميليون،خوشون مونده بودند كه چرا اينجوري شده و با مركز استان تماس گرفتند اونا گفتند9500( مركز استان هم مونده بود خودشون نامه ن.شتند برا تهران همون 10 ميلون 40 ماهه خودم.برا وام شوهرم رفتم متاسفانه اون هم به اينصورت و نامه نوشتم برا تهران. ميگن بعضي موقعها اشتباه ميشه.( مگه ميشه سيستم شهرستام با مركز استان و تهراه فرقي كنه) به شما عزيزان توصيه ميكنم خودتون هم محاسبات رو انجام بديد كه ححقتون ضايع نشه (37700)
 
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۴-۰۵-۲۹ ۰۲:۳۵:۴۴
دوستان سلام، آدرس این موسسه نور در تهران کجاست ، خواهش میکنم بهم بگید (39649)
 
تنها
Latvia
۱۳۹۴-۰۶-۲۶ ۰۲:۲۱:۲۱
خوش به حالتون که اینقدر خوش خياليت آشغال تر از این موسسه نیست وقتی پولاتونو کشیدن بالا بهتون ندادن اون موقع می فهمید یعنی چی بی سوادترين سرپرست و رئیس و مسئولین را موسسه .... داره (44774)
 
مصطفی-لیوسی
۱۳۹۴-۰۷-۱۷ ۰۲:۱۹:۴۲
با سلام به مسولین محترم موسسه اعتباری نور سال گذشته یک میلیون سهام این موسسه را خریداری کرده ام و تا حالا خبری از اون ندارم اطفا بگویید چی میشود ممنون لیوسی 09166412815 (47353)
 
بزی زاهدان
۱۳۹۴-۰۷-۲۷ ۲۰:۵۸:۲۰
با سلام وتشکراز مسئولین آرمان سرنوشت این بانک چی میشود اطمینان ما هست یانه (48859)
 
سید
۱۳۹۴-۰۸-۲۵ ۱۴:۰۰:۳۸
موسسه آرمان به زودی مجوزش صادر میشه.
رفته اداره ثبت شرکت ها و بعد از اون فقط امضای ریئس کل بانک مرکزی میمونه تا مجوز قانونی صادر بشه. (52250)
 
۱۳۹۴-۰۹-۲۲ ۰۰:۱۵:۳۲
سلام، خاستم بدونم آیا میشه واممو به یشهر دیگه انتقال بدم وازونجا بگیرم اخه مشکل ضامن دارم اینجا؟؟ ممنون میشم (55794)
 
امیر
۱۳۹۴-۰۹-۲۳ ۰۹:۰۹:۵۴
سهام موسسه نور کی قراره باز بشه الان نزدیک به دو ساله سهام این موسسه بسته شده کسی خبر داره چی به سرش اومده (56012)
 
سلیم
۱۳۹۴-۱۱-۲۴ ۲۲:۲۱:۵۵
موسسه اعتباری نور(کارسازان آینده) بهترین و مطما ترین موسسه مالی اعتباری در کشور هست (65226)
 
احد
۱۳۹۵-۰۴-۰۸ ۱۷:۵۶:۰۵
سلام
سود هی موسسه نور چند درصد هستش (77578)
 
Ghasem
۱۳۹۵-۰۴-۱۲ ۰۱:۲۱:۱۶
سلام سودش 25 درصده
البته واسه حسابهای قدیمی حسآبهای جدید سودش کمتره طبق دستور بانک مرکزی (77883)
 
بهنام
۱۳۹۵-۰۴-۲۹ ۱۲:۰۰:۴۴
باسلام.پنج ساله تو موسسه فردوسی یا همون آرمان سپرده گذاری کردم.تا الان ک خوب بوده. (79428)
 
پرهام
۱۳۹۵-۰۵-۱۲ ۲۲:۴۳:۴۵
اره تا حالا که این موسسه مشکلی نداشته است . (80066)
 
عباس
۱۳۹۵-۰۷-۱۹ ۱۸:۱۷:۰۲
باعرض سلام خدمت تمام کاربران عزیز. خواهش میکنم اگر کسی از آخرین صورتهای مالی بانک نور اطلاع داره ؛ بگه . ممنونم. (سود و زیان و اقلام مهم) (83014)
 
حسن فیاض
Romania
۱۳۹۵-۰۸-۰۷ ۲۱:۳۸:۵۵
مدر عامل کیه (83740)
 
علی
۱۳۹۵-۰۸-۰۹ ۲۳:۰۲:۱۸
چکهای موسسه فردوسی راکدام موسسه وصول میکند (83830)
 
سعيد فريدوني
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵-۱۱-۱۷ ۲۲:۵۰:۲۲
موسسه نور آيا مورد تاييد بانك مركزي هست يا نه
تو هرخبري ما يه چيزي ميبينيم (92879)
 
فردین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۰۹:۳۶
سلام
من تا اونجایی که دستم اومده اصلابه هیچ موسسه مالی یا اعتبار نباید اطمینان کرد مخصوصا موسسه مالی اعتباری آرمان همدان (105768)
 
فردین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۳-۱۰ ۱۲:۰۹:۳۶
سلام
من تا اونجایی که دستم اومده اصلابه موسسه مالی اعتباری آرمان همدان نباید اعتماد کرد (105767)