۰
۲
اعضای هیئت مدیره بانک قرض الحسنه رسالت قصد دارند تا سال ۱۴۰۰ شعب این بانک را جمع کند!
بانک رسالت تا سال ۱۴۰۰ می خواهد تمام شعب خود را جمع کند!
به گزارش خبرنگار اخباربانک، گزارش هیئت مدیره بانک قرض الحسنه رسالت در سال مالی ۱۳۹۸ منتشر شده است.
این گزارش که در سامانه کدال منتشر شده حاوی نکات جالب توجهی است و به نوعی می‌توان گفت تاکنون بی‌سابقه بوده است.

از جمله نکاتی که در گزارش هیئت مدیره خطاب به سهامداران منتشر شده این است که قرار است این بانک نخستین بانک بدون شعبه کشور ارائه خدمات نماید!
در یکی از بندهایی که اعضای هیئت مدیره بانک قرض الحسنه رسالت با عنوان برنامه‌های آینده بانک در گزارش خود منتشر کرده اند نکته زیر آمده است؛

بانک قرض الحسنه رسالت از پیشروترین بانک‌ها در ایران است که در نظر دارد تا سال ۱۴۰۰ به عنوان نخستین بانک بدون شعبه کشور و یک بانک کاملاً غیر حضوری فعالیت نماید.

در این راستا گام های اصلی در طی سالهای گذشته برداشته شده که از جمله آن کاهش ۱۹ درصدی تعداد شعب(۴۲ شعبه) در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ می باشد.

بانک قرض الحسنه رسالت در پایان سال گذشته ۳ هزار و ۴۲۵ کارمند داشته که نسبت به سال قبل از آن سه درصد یعنی به تعداد ۱۲۹ نفر کاهش نیرو داشته است.
مشاهده نظر مخاطبان
حسین
Iran, Islamic Republic of
اگر ما 50درصد تکنولوژی ژاپن رو داشتیم فکر کنم همه ی کشور رو بیکار میکردیم. حرفهای غیر کارشناسی داخل کشور ما داره بی نهایت احمقانه میشه.
رامین
United Arab Emirates
هرکی دنبال سود خودشه . تهش اینه اون کارمند بدبختو میفرستن خونه . واسشونم مهم نیست آیندش چی میشه . شما که نمیتونین بانک اداره کنین لطفا از اول تاسیس نکنین
تازه ترین اخبار