۰
يکشنبه ۸ تير ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸

چرخش ۱۸۰درجه ای بانک تجارت

بانک تجارت با گزارشات اخیر خود نشان داد با تحولات جدی همراه شده ابتدا در صورت های مالی ١٢ ماهه از زیان خارج شده و حالا هم با گزارشات ماهانه سال جاری نشان داده با تراز عملیاتی مثبت صورت های مالی ٣ ماهه بسیار خوبی را در پیش دارد.
چرخش ۱۸۰درجه ای بانک تجارت
به گزارش اخباربانک، تراز عملیاتی خرداد ماه سال جاری به بیش از 411 میلیارد تومان رسیده که همین تراز 1 ماهه نشان از تحولات جدی بنیادی در بانک تجارت دارد.

تراز عملیاتی بانک در 3 ماهه سال قبل منفی 790 میلیارد بوده است؛ حال تراز 3 ماهه امسال مثبت 828 میلیارد می باشد به عبارتی تراز منفی سنگین سال گذشته امسال تبدیل به تراز عملیاتی مثبت سنگینی شده و عملیات بانک چرخش 180 درجه ای مثبت داشته است.

با تراز 3 ماهه سال گذشته بانک حدود 8 ریال زیان داشته است؛ حال برای 3 ماهه امسال با این تراز پیش بینی می شود عملیاتی مثبت پیش روی بانک باشد و بانک سود بسیار خوبی اعلام نماید که این انتظارات در قیمت و نحوه معاملات سهم منعکس شده است.

تنها طی یک ماهه اخیر شاهد بازدهی خیره کننده 61 درصدی بوده ایم که این بازدهی با توجه به صف خرید سهم و گزارش مثبت منتشر شده و انتظار برای صورت های مالی 3 ماهه متفاوت بیش از پیش افزایش خواهد داشت.
 
تازه ترین اخبار