۰
۲
در این روزهایی که شیوع کرونا در کشور رو به افزایش است یکی از شعب بانک‌ملت در مشهد سبک جدیدی از تکریم مشتریان را آغاز کرده است.
روزهای کرونایی و تکریم مشتریان به سبک بانک ملت! (عکس)
به گزارش خبرنگار اخباربانک، یکی از شعب بانک ملت در مشهد در اقدام جالب توجه اجازه حضور تعداد زیادی از مشتریان در داخل شعبه را نمی‌دهد.

این شعبه که در یکی از مناطق کم برخوردار مشهد واقع شده است مسئولین بانک تصمیم گرفتند که به طور همزمان تنها هفت مشتری در شعبه حضور داشته باشند.

این موضوع در آغازین روزهای تیرماه که شعب این بانک بسیار شلوغ است، موجب ازدحام در جلوی شعبه و در گرمای سوزان شده است.

رعایت پروتکل های بهداشتی جهت جلوگیری از شیوع کرونا امری ضروری است اما این نوع برخورد با مشتریان که سبب گسترش بیشتر شیوع کرونا در خارج از شعبه می شود در نوع خود جالب توجه است.

البته به نظر می رسد این نوع مدیریت برای رعایت پروتکل های بهداشتی است، ولی امیدواریم با انعکاس این خبر ضمن تذکر  این شعبه برای حفظ شان و سلامتی مردم نیز وارد عمل شود.

در زیر تصاویر تجمع در جلوی این شعبه بانک ملت در مشهد را مشاهده می‌کنید که در آن مسئولین شود اجازه حضور مشتریان در شعبه را نمی دهند.
 
مشاهده نظر مخاطبان
سعیدرضا
Iran, Islamic Republic of
کلا بانک خیلی گل و خوبیه.
خودشون تو ایام کرونا قسط وام رو از حساب کم نکردند. الان توی یک هفته دو تا قسط برداشتند هیچی. جریمه دیرکرد هم برداشتند هیچی. یه مبلغی هم اضافه برداشتند که اصلا مشخص نیست برای چیه. واقعا ما با این همه قانونمداری و مردانگی تا کجا می تونیم پیش بریم؟
حسام
Iran, Islamic Republic of
بانک ملت خیلی بانک الکی شلوغیه. برای هر کاری حداقل باید یک ساعت تو نوبت نشست‌. متاسفانه چون انتقال پول در اون راحته، شده بانک صراف‌ها و دلال‌ها
تازه ترین اخبار