۰
شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۴۳

جزئیات ششمین عرضه اولیه سال اعلام شد

زمان قطعی عرضه اولیه ششمین شرکت جدید سال مشخص و مقرر شد ۱۲ درصد از سهام زر ماکارون چهارشنبه هفته جاری در بورس واگذار شود.
به گزارش اخباربانک، درحالی با آغاز سال جاری پرونده عرضه های اولیه با ورود 4 شرکت سرمایه گذاری صبا تامین، سرمایه گذاری تامین اجتماعی، پگاه گیلان و لاستیک یزد به بورس و فرابورس باز شد که مشخصات و زمان قطعی ورود ششمین شرکت به بورس ( با توجه به عرضه آریا ساسول در چهارشنبه) هم اعلام شد.

به این ترتیب، مقرر شده چهارشنبه 7 خرداد، 12 درصد از سهام "غزر" شامل 192 میلیون سهم با محدوده قیمتی 4300 تا 4550 تومانی هر سهم و سهمیه 150 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس عرضه اولیه شود که به نقدینگی 682 هزار و 500 تومانی نیاز است. شرکت تامین سرمایه امین هم متعهد خرید 50 درصد سهام قابل عرضه در روز عرضه اولیه است.

همچنین تعداد کل سهام قابل عرضه صندوق ها در روز پس از عرضه اولیه 32 میلیون سهم در روز کاری بعد از عرضه اولیه با قیمت ثابت کشف شده صورت می پذیرد.

زرماکارون سال 77 تاسیس و در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی ساوجبلاغ به ثبت رسیده و فعالیت را با ظرفیت 45 هزار تن فعالیت در یک مهر سال 84 آغاز کرده است. سرمایه شرکت در بدو تاسیس یک میلیون تومان بوده که طی هشت مرحله به 160 میلیارد تومان افزایش یافته است.
 
تازه ترین اخبار