۰
۱
ادغام دو بانک و موسسه اعتباری که قرار بود تا آخر اردیبهشت در بانک سپه نهایی شود به کجا انجامید؟
ادغام ۲ بانک نیروهای مسلح در بانک سپه به کجا انجامید؟
به گزارش خبرنگار اخباربانک، اوایل ماه جاری بود که مدیرعامل بانک سپه اعلام کرده بود تا آخر اردیبهشت ماه ادغام دو بانک در بانک سپه نهایی می‌شود.

گمانه زنی های رسانه ها حاکی از این بود که دو بانکی که قرار است تا آخر اردیبهشت در بانک سپه ادغام شوند بانک های حکمت ایرانیان و قوامین هستند.

این در حالی است که تا پایان اردیبهشت ماه تنها دو روز مانده و در این مدت خبر خاصی از ادغام بانکهای قوامین و حکمت ایرانیان در بانک سپه نشده است.

برخی پرسنل بانک های وابسته به نیروهای مسلح اعلام کرده‌اند امور مربوط به نصب نرم افزار ادغام و تست آن برروی شعب بانک سپه در حال انجام است.

بانک‌ها و موسسات اعتباری کوثر، انصار، مهر اقتصاد، حکمت ایرانیان و قوامین از چندی پیش روند ادغام در بانک سپه را آغاز کرده‌اند.

پیش از این قرار بود در اسفند ماه سال گذشته مجامع عمومی بانک های فوق برگزار و ادغام بانک ها نظامی در بانک سپه نهایی شود که به علت شیوع ویروس کرونا این مجامع لغو شد.

حال گفته می‌شود در خردادماه مجامع عمومی بانک‌ها برگزار و ادغام آنها رسمی می شود.
مشاهده نظر مخاطبان
حسین
Iran, Islamic Republic of
متاسفانه روند خیلی از کارها رو بخاطر کشش پایین سخت افزاری بانک سپه دارن کند میکنن،،،،ولی بیشتر فشار بر روی بانکهای ادغامی هست لطفا یک فکری به حال این قضیه کنید،جالبتر از این مدیران بعضی از این بانکها در شرف ادغام دارن یکسری جابجایی در سطح شعب خودشون انجام میدن،و دلیلش هم کاملا مشخص،،بهتر برای فشار کمتر به پرسنل و ضایع نشدن حق کارکنان این مسله بررسی بشه و جلوی اینکارها گرفته بشه
تازه ترین اخبار