۰
يکشنبه ۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۲

ادامه افت بورس، دلار در نزدیکی ۱۷هزارتومان

روند کاهشی بورس امروز نیز تداوم یافت. قیمت دلار در صرافی‌های بانکی امروز با افزایشی ۱۲۰ تومانی در یک قدمی کانال ۱۷ هزار تومان قرار گرفت.
ادامه افت بورس، دلار در نزدیکی ۱۷هزارتومان
به گزارش اخباربانک، بورس با آغاز هفته روند ریزشی را آغاز کرد و امروز نیز شاخص کل بورس با اُفت بیش از ۱۶ هزار واحدی وارد کانال ۹۶۸ هزار و ۱۸۳ واحدی شد.

نمادهای فولاد، فملی، کگل، تاپیکو، وغدیر، پارسیان و پارسیان تاثیر گذارترین نمادها در شاخص کل هستند.

شاخص فرابورس با اُفت ۵۶.۹۰ واحدی وارد کانال ۱۱ هزار و ۵ واحدی شد. نمادهای میدکو، ذوب، ارفع، مادیرا، بجهرم و دی تاثیر گذارترین نمادها در شاخص فرابورس هستند.

امروز هر دلار در صرافی‌های بانکی ۱۶ هزار ۹۲۰ تومان قیمت خورد. این میزان افزایش قیمت به واسطه شکسته شدن سد مقاومتی و نزدیک شدن به کانال ۱۷ هزار تومان که هسته سخت مقاومت دلار تلقی می‌شود، برای فعالان بازار حائز اهمیت است. نرخ خرید دلار از مردم نیز در صرافی‌های بانکی ۱۶ هزار و ۸۲۰ تومان اعلام شده است .

امروز هر یورو نیز همگام با دلار با پذیرش رشد قیمت به نیمه کانال ۱۸ هزار تومان نزدیک شد. قیمت هر یورو در صرافی‌های بانکی ۸ هزار و ۳۲۰ تومان اعلام شد. قیمت خرید اسکناس یورو از مردم نیز ۱۸ هزار و ۲۲۰ تومان گزارش شده است.

بازار ارز از ابتدای امسال نوسانی ادامه دار را در کانال ۱۵ هزار تومان آغاز کرد و در دومین روز هفته در آستانه کانال ۱۵ هزار تومان متوقف شد.
 
تازه ترین اخبار