۰
۳
چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۸
طنز تلخ اعتراض؛

اگر اعتراض کنید یارانه شما را نیز قطع می‌کنیم+عکس

دولت، پیغام عجیب و جالب توجهی را به کسانی که نسبت به عدم دریافت بسته حمایتی اعتراض دارند داشته است.
اگر اعتراض کنید یارانه شما را نیز قطع می‌کنیم+عکس
به گزارش خبرنگار اخباربانک، با افزایش قیمت بنزین قرار شد دولت بسته حمایتی را به بیش از ۶۰ میلیون ایرانی پرداخت کند.

همچنین دولت اعلام کرده بود کسانی که بسته حمایتی دریافت نمی کنند می توانند اعتراض خود را در سامانه اعلام تا بررسی های لازم صورت پذیرد.

حال پس از گذشت یک ماه از اعتراضات ثبت شده برای عدم دریافت بسته حمایتی دولت پیغام و عجیب و جالب توجهی را خطاب به کسانی که نسبت به حذف از بسته حمایتی دارند گذاشته است!

بر این اساس دولت با بررسی‌هایی نسبت به واریزی و برداشتی های سالهای ۹۷ و ۹۸ اعلام میکند شما مشمول دریافت بسته حمایتی نیستید!

همچنین در ادامه این پیام اعلام می کند در صورتی که باز هم خود را محق به دریافت یارانه حمایتی می دانید مجددا درخواست بازبینی کنید، اما اگر این بار نیز بررسی‌ها نشان دهد شما واجد شرایط نیستید، این بار یارانه خانوار شما نیز قطع می شود!

با این پیغام دولت عملاً راه اعتراض مجدد را بسته و این موضوع دستمایه طنز تلخی در شبکه‌های اجتماعی شده است که در عکس زیر آن را مشاهده می کنید.

مشاهده نظر مخاطبان
ناصرم
Iran, Islamic Republic of
بدلیل سیربودن از گرسنگی آحادجامعه بی خبرند . باحسابی سرانگشتی میتوان تعداد دریافت کنندگان کمک معیشتی حدود20 میلیون نفراست.
مریم شاهورانیان
Iran, Islamic Republic of
باعرض سلام برای ماهم این مورد پیش اومده اصلا چطوری حساب کردند اصلا قابل توجیح نیس چرا بااعصاب مردم بازی میکنند یه مبلغ روحساب کردند که ادم شاخ درمیاره واقعا بهدور ازانسانینت باروح وروان مردم بازی میکنند
Iran, Islamic Republic of
باسلام شوهر بنده توی شرکت سیمان سپاهان راننده کامیون وماشین هم از شرکت است ماهی دو میلیون ونیم حقوق میگیرد چرا تراکنش حساب بررسی میشود این پول که واریز حساب شوهرم میشود هر بار به شرکت میدهد این پول از خودش که نیست آخر ماه یک حقوق به او میدهند بسته برای ما واریز نشد لطفا بررسی شود
تازه ترین اخبار