۰
رویداد بین المللی MENA Insurance Awards سال 2020، بیمه رازی در جمع چهار نامزد دریافت جایزه Levant Insurer (بیمه گر برتر شرق مدیترانه) قرار گرفت.
به گزارش اخباربانک، به گفته برگزار کنندگان این رویداد بین المللی ، جوایز سالانه MENA IR که با هدف شناسایی و قدردانی از شرکتهای فعال در زمینه بیمه در منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) برگزار می شود، به شرکتهایی تعلق می گیرد که در طی 12 ماه گذشته سطح بالایی از مهارت ، کارآیی و حرفه ای گری را نشان داده اند و در ارائه خدمات استثنایی به مشتریان و توسعه محصولات خلاقانه موفق عمل کرده اند.

داروان برجسته این رویداد بزرگ که در بخشهای مختلف بیمه ای به قضاوت می نشینند، امسال شرکتهای معتبری همچون Marsh ، Zurich ، Moody’s ، S&P Global Ratings ، Willis و … را به عنوان فینالیستهای نهایی معرفی کرده اند.

همچنین هیات داوران با بررسی مستندات مبنی بر تحول صورت گرفته در بیمه رازی درسال 1398، این شرکت را به همراه شرکتهای Asia Insurance Company ، Dilnia Insurance ، Newton Insurance به عنوان چهار نامزد نهایی کسب دریافت جایزه Levant Insurer (بیمه گر برتر شرق مدیترانه) معرفی نموده اند و قرار است برندگان در روز سه شنبه 28 ژانویه 2020 در دبی اعلام شوند.

گفتنی است؛ بیمه رازی پیش از این در سال 2014 در این رویداد بین المللی موفق به دریافت جایزه شعف مشتری شده است.
 
تازه ترین اخبار