۰
بانک صادرات که آخرین روز کاری هفته گذشته در شمار پرگردش ترین سهام بین شرکت های بورسی قرار گرفت، گزارش عملکرد هشتمین ماه دوره مالی جاری را ارائه کرد.
رشد درآمد تسهیلات اعطایی بانک صادرات در آبان ماه
به گزارش اخباربانک، بانک صادرات که با سرمایه 17.5 هزار میلیارد تومانی دومین بانک بزرگ بورسی محسوب می شود و چهارشنبه گذشته با بیش از 82 میلیون سهم جزو پرگردش ترین سهام بورس بود ، گزارش فعالیت هشتمین ماه دوره مالی منتهی به اسفند 98 را منتشر کرد.

بر این اساس،"وبصادر" در این مدت 1.10 هزار میلیارد تومان درآمد حاصل از تسهیلات اعطایی شناسایی و 1.43 هزار میلیارد تومان سود سپرده گذاری پرداخت کرده است.

همچنین جمع درآمد تسهیلات اعطایی و سود سپرده های سرمایه گذاری در پایان هشتمین ماه سال به 8.7 و 10.1 هزار میلیارد تومان رسیده که نسبت به مدت مشابه سال قبل با 7.6 و 9.8 هزار میلیارد تومان ، حکایت از افزایش درآمدها و کاهش سود پرداختی به سپرده های سرمایه گذاری دارد.

هزینه سپرده های کوتاه مدت این بانک بورسی نیز درحالی 356.1 میلیارد تومان بوده که این رقم در دوره مشابه سال گذشته 210.2 میلیارد تومان بوده است.

دراین میان، بررسی بازدهی سهام این شرکت از ابتدای سال جاری تا امروز نشان از رشد 25 درصدی ( از 436 ریال 3 اردیبهشت به 545 ریال ) دارد که حداقل 10 درصد بیشتر از سود سپرده بانکی است .


انتهای پیام
تازه ترین اخبار