۰
۴
پیرو خبر غیرواقع مندرج در پایگاه خبری نود اقتصادی با مضمون " پاداش یک میلیارد و 200 میلیون تومانی بانک کشاورزی به هر کدام از اعضای هیأت مدیره اش" بانک کشاورزی در پاسخ به پایگاه خبری یاد شده این خبر را تکذیب کرد.
بانک کشاورزی"پاداش میلیاردی بانک کشاورزی به اعضای هیئت مدیره‌اش" را تکذیب کرد
به گزارش اخباربانک به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی، متن تکذیبیه خبر به شرح زیر به منظور تنویر افکار عمومی  به آگاهی می رسد:
 
1- خبر منتشره کاملاً کذب و عاری از حقیقت و به تبع آن ، استناد به سندی که خبر کذب بر مبنای آن تهیه و تنظیم و با اهدافی غیر حرفه ای و غیراخلاقی منتشر شده است، نیز بی اساس است.
 
2- خبر کذب تکمیلی مبنی بر دریافت حقوق و مزایای ناخالص دریافتی 168 میلیونی به ازای هر نفر نیز کاملاً کذب و عاری از حقیقت است.
 
3- رقم حقوق و مزایا و پاداش پرداختی به اعضای هیأت مدیره و مدیرعامل این بانک در چهارچوب مقررات و سقف پرداختی به مدیران براساس مصوبه شماره 37889 مورخ 2/4/1395 بوده و هیچ پرداختی بالاتر از سقف مقرر مذکور به مدیران این بانک پرداخت نشده است.
 
4- رقم مورد اشاره و به نقل از صفحه 165 صورت های مالی این بانک در واقع اشتباه تایپی و عددی بوده و تقسیم این عدد و رقم اشتباه به 5 عضو هیأت مدیره و اعلام این که " هر عضو هیأت مدیره این بانک در سال 1397، حدود یک میلیارد و 219 میلیون و 240 هزار تومان پاداش دریافت کرده اند " دروغ محض و مصداق بارز افترا و نشر اکاذیب است .
 
5- کانال تلگرامی 90 اقتصادی چند ماه پیش نیز مبادرت به خبر کذب دیگری کرد که با پیگیری های حقوقی بانک کشاورزی در آستانه محکومیت قضایی قرار گرفت ولی به دلیل حسن نیت بانک و عذرخواهی کتبی و رسمی مدیر مسئول پایگاه نود اقتصادی، بانک کشاورزی با هدف رافت و تسامح، از شکایت خود صرف نظر کرد.
 
6- بانک کشاورزی، نشر چنین اخبار اشتباه و به دور از حقیقتی را محکوم و آن را مصداق تهمت و افترا و تشویش افکار عمومی، با هدف ضربه زدن به سرمایه های مدیریتی و نظام اقتصادی کشور می داند و قطعاً حق اقدام قانونی را به منظور تنویر افکار عمومی تا حصول به مقصود برای خود محفوظ می دارد.
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
این صورت های مالی در 10 جا بررسی میشود کوچکترین اشتباهی باعث عدم بالانس حسابرها میشود مسولان نظارتی کشور رسیدگی نمایند مخفی کاری داره صورت میگیره
Iran, Islamic Republic of
کد ملی اقایان هست صورتحساب بانکی پاداش واریزی را مشخص میکند نیازی به این همه تکذیبیه نیست.
Iran, Islamic Republic of
اگه ریگی به کفش نداشتند در تکذیبیه مبلغ واقعی را میگفتند حتی اگر 120 میلیون هم هر نفری گرفته باشند واقعا حیف یکریال که از منابع کشور تحت عنوان پاداش پرداخت شود اخبار بانک عزیز برای تنویر افکار عمومی منتشر کن
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
اگر چنین رقمهای نجومی آن بالاها جابجا نمیشود پس چرا شکاف طبقاتی هر روز بیشتر میشود.. در کشورهای صنعتی توسعه یافته حقوق بلندمرتبه ترین فرد کشور حداکثر 3 برابر حقوق پایین مرتبه ترین فرد کشور است. اینجا چگونه است؟
تازه ترین اخبار