۰
عضو هیات‌مدیره بانک صادرات ایران گفت: بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون ١١٠ هزار فقره تسهیلات تکلیفی پرداخت کرده که به بخش حمایت از آسیب‌دیدگان سیل استان لرستان با محوریت بخش مسکن هزار میلیارد ریال تخصیص یافته و در فاز بعد پرداخت وام کشاورزی را در دستور کار خود قرار داده که به سرعت به نتیجه خواهد رسید.
به گزارش اخباربانک، بانک صادرات، امیر یوسفیان در آیین افتتاح ٢٨ پروژه‌ بازسازی شده مناطق سیل‌زده لرستان (از محل کمک‌های همکاران شاغل و بازنشسته بانک صادرات) که با حضور معاون عمرانی استاندار، مدیریت شعب و روسای حوزه بانک در استان لرستان، اعضای ستاد خیران مدرسه‌ساز بانک صادرات ایران و سایر مقامات محلی برگزار شد، گفت: بانک صادرات ایران از ابتدای سال تاکنون به اندازه کل منابع چند ساله یک بانک خصوصی، مصارف تکلیفی پرداخت کرده؛ به نحوی که در این مدت ١١٠ هزار فقره تسهیلات تکلیفی در نقاط مختلف کشور به میزان ٩٠ هزار میلیارد ریال اعطا کرده است.

وی افزود: در استان لرستان همزمان با توجه به حمایت از آسیب‌دیدگان از سیل سال ٩٨ توجه به بنگاه‌های کوچک و متوسط نیز ادامه داشته است. در این بخش بانک صادرات ایران در استان لرستان سه هزار و ١١٣ فقره تسهیلات به میزان سه هزار و ٧٠٠ میلیارد ریال تخصیص داده است.

همزمان در این استان دو هزار فقره وام ازدواج پرداخت شده که نشان می‌دهد سایر بخش‌های حمایتی نیز از دید بانک صادرات ایران دور نمانده است.
 
تازه ترین اخبار