۰
يکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۵

به بهانه صف خرید سنگین بانک ملت

بانک ملت سرآمد گزارش دهی در بین بانک ها است، یکی از بنیادی ترین بانک ها، که وضعیت بسیار خوبی داشته و گزارشات ماهانه آن نیز حاوی تراز عملیاتی بسیار سنگینی می باشد که این بانک را در رتبه اول تراز عملیاتی بالا در بین بانک ها قرار داده است.
به بهانه صف خرید سنگین بانک ملت
به گزارش اخباربانک، بانک ملت سرآمد گزارش دهی در بین بانک ها است، یکی از بنیادی ترین بانک ها، که وضعیت بسیار خوبی داشته و گزارشات ماهانه آن نیز حاوی تراز عملیاتی بسیار سنگینی است.


بانک ملت در شهریور ماه با تراز عملیاتی سنگین 943 میلیارد تومانی همراه شد تا تراز 6 ماهه این بانک به رقم سنگین 4990 میلیارد تومان برسد.


تراز عملیاتی نیمه اول سال 97 به هیچ عنوان قابل قیاس با نیمه اول سال 98 نبوده و در 6ماهه امسال تراز عملیاتی بانک، با رشد خیره کننده ای همراه بوده است.

اشاره به همین نکته عمق تحولات در بانک ملت را مشخص می سازد، که کل تراز عملیاتی 6 ماهه 97 در سطوح 98 میلیارد و تراز عملیاتی 6 ماهه امسال در سطوح 4990 میلیارد تومان قرار گرفته است.

قیاس روند درآمدی ماهانه بانک ملت نشان می دهد، رشد خوبی در تراز عملیاتی بانک شکل گرفته و کم کم شاهد تراز های عملیاتی ماهانه بالای 1000 میلیارد تومانی در بانک خواهیم بود.اثرات این تراز های عملیاتی مثبت در صورت های مالی بانک نیز اثر گذار بوده، به طوری که درآمد های مشاع بانک در 3 ماهه امسال رشد 1692 درصدی را به نسبت 3 ماهه سال قبل داشته است.

با توجه به شناسایی درآمد های ارزی و سود تسعیر ارز، انتظار می رود صورت های مالی 6 ماهه بسیار مثبتی را از این بانک شاهد باشیم و به این ترتیب هم درآمد های مشاع و هم درآمد های غیر مشاع تغییرات مثبت جدی به همراه داشته باشد.

پس در نهایت این روند مثبت و صف خرید سنگینی که در بانک ملت شکل گرفته، مبنای بنیادی داشته و بانک هم در تراز عملیاتی و هم تراز ارزی سرآمد بوده و این سرآمدی سبب جهش درآمد و سود سازی بانک خواهد شد.

 
تازه ترین اخبار