۰
سه شنبه ۱۲ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۱۷

قیمت سکه و ارز در بازار امروز

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز تحت تاثیر رشد قیمت دلار در بازار از یک سو و افزایش قیمت طلا در بازارهای جهانی از سوی دیگر با رشدی در محدود ۳۰ هزار تومان مواجه شد.
قیمت سکه و ارز در بازار امروز
به گزارش اخباربانک به نقل از خبرآنلاین، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار تهران به قیمت ۴ میلیون و ۱۲۰ هزار تومان فروخته می‌شود که در قیاس با قیمت پایانی روز گذشته افزایشی ۲۷ هزار تومان را شاهد است.

 نرخ سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز ۴ میلیون و ۶۰ هزار تومان اعلام شده است. رشد قیمت این سکه ۴۴ هزار تومان گزارش شده است و هر نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب دو میلیئن و ۱۰۳ هزار تومان و یک میلیون و ۳۰۴ هزار تومان گزارش شد.

 بر این اساس هر سکه گرمی نیز در بازار به قیمت ۹۳۱ هزار تومان عرضه می شود.هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۴۱۲ هزار تومان است که در قیاس با روز گذشته افزایشی دو هزار تومانی را نشان می‌دهد. 
 
دلار بالا کشید/ یورو ۱۲.۶۰۰ شد

قیمت دلار در صرافی‌های بانکی با افزایشی نزدیک به صد تومان به مرز ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان رسید.
 
رفت و برگشت قیمت دلار در محدوده ۱۱ هزار و ۲۰۰ تا ۱۱ هزار ۴۰۰ تومان سبب شده است، این محدوده به محدوده مقاومتی دلار تبدیل شود. در این راستا برخی فعالان بازار پیش بینی می کنند که در صورت شکسته شدن این سد، کاهش مجدد قیمت ها با سرعت بیشتری ادامه یابد.

 امروز هر دلار در بازار به قیمت ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان فروخته شد و نرخ خرید دلار نیز ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است.  بر اساس این گزارش نرخ هر یورو ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان در صرافی های بانکی فروخته می شود و نرخ خرید یورو نیز ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام شده است.
تازه ترین اخبار