۱
بانک مرکزی با برگزاری مجمع سالانه بانک اقتصاد نوین برای تصویب صورت های مالی سال گذشته منوط به طرح صورت های مالی واصله و اجرای ۵ تکلیف موافقت کرد.
۵ تکلیف بانک مرکزی برای برگزاری مجمع بانک اقتصاد نوین
به گزارش پایگاه خبری اخباربانک، مدیریت کل نظارت بر بانک ها و موسسات اعتباری با برگزاری مجمع سالانه بانک اقتصاد نوین برای تصویب صورت های مالی سال گذشته منوط به طرح صورت های مالی واصله و اجرای موارد ذیل موافقت کرد.

۱. اعمال تعدیلات و ثبت های اصلاحی لازم به مبلغ ۳۹۶.۱ میلیارد تومان بابت درآمد وجه التزام شناسایی شده از محل تسهیلات اعطایی طبقه مشکوک الوصول بلافاصله پس از برگزاری مجمع عمومی و ارائه مستندات مربوط به این بانک

۲. جلب توجه مجمع عمومی موصوف به محاسبات سرمایه نظارتی آن بانک طبق آخرین دستورالعمل ابلاغی مصوب شورای پول و اعتبار و شاخص‌های مقرراتی مبتنی بر آن و لزوم افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران به منظور بهبود شاخص های نظارتی و مقرراتی از جمله نسبت کفایت سرمایه

۳. پیرو نامه ۳۱ تیرماه و با عنایت به هماهنگی های انجام شده با دیوان محاسبات مبنی بر اینکه اصلاح قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ مصوب ۲۲ خرداد سال گذشته مجلس به تصویب دستورالعمل مربوطه موکول شود و نظر به عدم حضور و اعمال حق رای برخی سهامداران در مجمع عادی بطور فوق‌العاده در ۳۱ تیرماه، انتخاب هیات مدیره مجددا در دستور کار مجمع قرار گیرد.

۴. اصلاح محاسبات مربوط به صورت عملکرد سپرده های سرمایه گذاری آن بانک در پایان سال ۹۷ طبق دستورالعمل مورخ ۲۰ خرداد سال ۹۴ در صورت‌های میان دوره‌ای سال ۹۸ و پس از آن

۵. بارگذاری این نامه بر روی پرتال سامانه جامع اطلاع رسانی مشتریان به آدرس www.codal.ir

بنابراین گزارش،این بانک همچنین با الزام اجرای یکی از شروط بانک مرکزی مبنی بر برگزاری مجدد مجمع عادی بطور فوق العاده ،زمان این مجمع را نیز اعلام کرد.

بر این اساس، سهامداران "ونوین" ساعت 16 روز یکشنبه 27 مرداد(روز برگزاری مجمع سالانه نوبت دوم) در سالن همایش های صدرا واقع در خیابان شیخ بهایی جنوبی،جنب مسجد بقیه الله جهت انتخاب اعضای هیات مدیره به این مجمع روانه می شوند.
 
تازه ترین اخبار