۰
مدیرعامل بانک صادرات با بیان اینکه سهم این بانک از بازار تسهیلات شبکه کشور در سال ۹۷به ۸درصد رسید، اعلام کرد: میزان اضافه برداشت بانک صادرات از منابع نزد بانک مرکزی در مدت زمان مشابه به صفر رسید.
به گزارش اخباربانک، حجت الله صیدی که صبح امروز (شنبه) و در مجمع عمومی عادی سالانه بانک صادرات ایران سخن می‌گفت، با بیان این مطلب افزود: در سال ۹۷میزان اضافه برداشت بانک صادرات ایران از منابع نزد بانک مرکزی صفر شد.

همچنین سهم بانک صادرات ایران از بازار تسهیلات شبکه کشور در این سال نزدیک به ۸درصد رسید.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین اقدام بانک صادرات در حوزه بانکداری الکترونیک در سال ۹۷رونمایی از اپلیکیشن پرداخت «صاپ» بود، افزود: ارزش بازار سهام بانک صادرات ایران در بازار سرمایه تا ۷هزار و ۸۰۰میلیارد تومان افزایش یافته است.

صیدی خاطرنشان کرد: به کارگیری تمامی ظرفیت‌های طرح «طراوت» به عنوان طرح ویژه اعتباری تولید، یکی از ۹برنامه استراتژیک بانک صادرات ایران در سال ۹۸است که به دلیل کارآمد بودن آن، ۲بانک بزرگ دیگر کشور نیز خواستار پیوستن به این طرح برای حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور هستند.

مدیرعامل بانک صادرات ایران در بخش دیگری از سخنان خود در مجمع عمومی عادی سالیانه این بانک گفت: در سال ۹۷بیشترین میزان تهاتر مطالبات بانک از دولت در حدود ۹۷هزار میلیارد ریال به بانک صادرات ایران تعلق گرفت و در سال ۹۸نیز شاهد تهاتر بخشی از مطالبات بانک از دولت خواهیم بود.

 مجمع عمومی عادی سال ۹۷بانک صادرات ایران با حضور بیش از ۸۳درصد صاحبان سهام در حال برگزاری است.
تازه ترین اخبار