۰
شنبه ۱۵ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۶

قیمت سکه و ارز در بازار امروز

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز با افزایش اندک قیمت به ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان رسید.
قیمت سکه و ارز در بازار امروز
 به گزارش اخباربانک به نقل از خبرآنلاین، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز در بازار با افزایشی نزدیک به بیست  و پنج هزار تومان وارد کانال ۴ میلیون و ۶۲۰ هزار تومانی شد.

 صرافان معتقدند بازار سکه این روزها با رکودی قابل توجه روبروست از این رو در این قیمت ها خرید وف روش چندانی نیز صورت نمی گیرد. افزایش قیمت سکه تحت تاثیر رشد نزدیک به صد تومانی قیمت دلار در بازار ایران رخ داد. با این حال قیمت نیم سکه نیز با ریزشی اندک به دو میلیون و ۳۴۱ هزار تومان رسید. ربع سکه و سکه گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۵۲۱ هزار تومان و سکه گرمی ۹۹۰ هزار تومان معامله می شود.

 هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۴۳۷ هزار تومان قیمت خورده است. هر اونس طلا یک هزار و ۳۹۹ دلار در بازارهای جهانی معامله می شود.
 
دلار در اولین روز هفته چقدر قیمت خورد؟

قیمت دلار امروز در صرافی‌ها در کانال ۱۲ هزار تومان باقی ماند.هر دلار امروز به قیمت ۱۲ هزار و ۸۵۰ تومان در صرافی‌ها قیمت خورد، در عین حال بهای فروش دلار به صرافی‌ها نیز صد تومان کمتر از این رقم تعیین شده است .

 به این ترتیب صرافی‌های بانکی هر دلار را به قیمت ۱۲ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می کنند.

 یورو نیز امروز با ماندگاری در کانال ۱۴ هزار تومان ، ۱۴ هزار و ۷۵۰ تومان فروخته می شود . نرخ خرید یورو در صرافی ها ۱۴ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام شده است . صرافان بازار ارز شرایطی با ثبات را تجربه می کند.
تازه ترین اخبار