۰
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

کاهش ۴۰ هزار تومانی قیمت سکه

با عقبگرد قیمت دلار در بازار، قیمت طلا و سکه نیز با کاهشی محسوس نسبت به آخرین روز هفته گذشته روبرو شد.
 به گزارش اخباربانک به نقل از خبرآنلاین، هر دلار امروز در بازار آزاد با کاهشی نزدیک به ۲۰۰ تومان روبرو شد .

بر این اساس نرخ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی نیز با کاهشی محسوس مواجه گردید و هر قطعه سکه به قیمت ۵ میلیون و ۱۳۹ هزار تومان قیمت خورد این در حالی است که قیمت سکه تمام بهار در روز پنجشنبه نوزدهم اردیبهشت ماه از ۵ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان عبور کرد .

امروز هر نیم سکه در بازار تهران دو میلیون و ۹۰۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۶۹ هزار و ۸۰۰ تومان فروخته شد.

کاهش قیمت دلار در صرافی‌های بانکی

قیمت دلار در بانک‌ها و صرافی‌های بانکی نسبت به پنج‌شنبه هفته گذشته کاهش یافته است.
 
به گزارش ایسنا، امروز (۲۱ اردیبهشت) بانک‌ها هر دلار آمریکا را به قیمت ۱۴ هزار و ۸۳۹ تومان می‌خرند که نسبت به روز پنجشنبه هفته گذشته حدود ۸۰ تومان کاهش دارد و قیمت خرید یورو نیز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۶ هزار و ۶۷۵ تومان است.
امروز بانک‌ها هر پوند انگلیس را نیز ۱۹ هزار و ۳۱۵ تومان خریداری می‌کنند.

از سوی دیگر، قیمت ارز مسافرتی در بانک‌ها همچنان از قیمت فروش آن در بازار بالاتر است؛ به طوری که قیمت فروش ارز مسافرتی در بانک‌ها ۱۷ هزار و ۵۱۳ تومان اعلام شده که با احتساب کارمزد به حدود ۱۷ هزار و ۸۰۰ تومان می‌رسد.

نرخ ارز در صرافی‌های بانکی
این در حالی است که نرخ خرید یورو در صرافی‌های مجاز بانک مرکزی ۱۷ هزار و ۵۰ تومان و نرخ فروش آن ۱۷ هزار و ۱۵۰ تومان است که نسبت به پنج‌شنبه گذشته ۵۰ تومان ارزان شده است.

این صرافی‌ها همچنین امروز هر دلار آمریکا را ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان خریده و ۱۵ هزار و ۲۵۰ تومان می‌فروشند که قیمت دلار نیز کاهش ۱۰۰ تومانی داشته است.

 
تازه ترین اخبار