۰
۱
چهارشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۴۷

همتی : بر هم خوردن بازار ارز توهم بود

رئیس کل بانک مرکزی گفت: صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است، ولی هر مقدار کاهش در صادرات نفت و معادل ریالی درآمد دولت باید به فوریت از طریق کاهش هزینه‌ها و یا جبران آن از طریق سایر درآمدها و یارانه‌های پنهان جبران شود.
همتی : بر هم خوردن بازار ارز توهم بود
به گزارش اخباربانک، رئیس کل بانک مرکزی ایران بعد از لغو معافیت‌های تحریم نفت ایران در پست اینستاگرامی خود به چند نکته اشاره کرد و نوشت:

توهم بر هم خوردن بازار ارز و ملتهب شدن آن که مدام از آن صحبت می‌شد با مدیریت بانک مرکزی و اشراف آن بر بازار ارز برای چندمین بار رفع گردید.

صادرات غیرنفتی باید بیش از گذشته تشویق شود. بانک مرکزی سیاست‌های ارزی خود را در راستای تشویق بیشتر صادرکنندگان به برگرداندن ارز خود به چرخه اقتصاد تدوین خواهد کرد.

همانگونه که قبلاً تاکید کردم امسال برای کشور سالی سرنوشت ساز است لذا بایستی سیاست‌های اقتصادی و نحوه اداره کشور بر اساس اداره مطلوب این جنگ اقتصادی و کاهش فشار به مردم طراحی و به اجرا درآید. بایستی همه دولت را در نیل به موفقیت یاری کنند.
 
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
اقاي همتي ارز ١٤هزارتوماني يعني كنترل يعني افزايش ا٠٠٠توماني از عيد تا حالا به چشمتون نمياد داري يواش يواش مثه سيف ميشي هر وقت ارز تك نرخي به نرخ ٤٢٠٠رسيدي بيا قيافه بگير
تازه ترین اخبار