۱
۱
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۸

خیز چشمگیر قیمت دلار در بازار آزاد

صرافی ملی قیمت دلار را برای امروز سه‌شنبه ۲۰ فروردین با ۴۹۰ تومان افزایش نسبت به نرخ‌های پایانی دوشنبه، ۱۴ هزار و ۱۸۰ تومان اعلام کرد. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۸۰ تومان خریداری می‌کنند.
خیز چشمگیر قیمت دلار در بازار آزاد
به گزارش اخباربانک به نقل از فرارو، قیمت فروش یورو، نیز در صرافی‌های بانک‌ها با ۲۹۰ تومان افزایش ۱۵ هزار ۶۸۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار ۵۸۰ تومان است.

اما قیمت ارز مبادله‌ای؛ براساس اعلام بانک مرکزی نرخ هر دلار آمریکا برای امروز (سه‌شنبه 20 فروردین ماه) بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۱۰ ریال افزایش قیمت نسبت به روز گذشته امروز ۵۴ هزار و ۸۷۰ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۶۲ ریال ارزش‌گذاری شد.

همان طور که احتمالاً می‌دانید بازار ارز با قیمت‌های متفاوت و گیج‌کننده‌ای روبرو است؛ از نرخ صرافی ملی گرفته تا ارز مبادله‌ای، اما برای من و شما هیچ چیز به اندازه قیمت ارز در صرافی‌های بازار آزاد اهمیت ندارد. اطلاع از اینکه صرافی‌های مختلف قیمت را روی چه عددی تعیین می‌کنند کار سختی است. به هرحال نرخ هر شهر و محله با هم متفاوت است و بسته به تعداد ارز مورد نیاز مشتری می‌تواند تغییر کند.

برای همین در این گزارش متوسط قیمت خرید ارز در صرافی‌ها را در نظر گرفته‌ایم در حالتی که مشتری یک آدم معمولی است و قصد دارد اسکناس‌هایی به ارزش زیر هزار دلار (احتمالا به قصد مسافرت) تهیه کند.
خیز چشمگیر قیمت دلار در بازار آزاد
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
البته اگر بيش از ٢٠٠٠دلار قيمتش ١٣٦٥٠بود و حواله از بلنك ها گرفتن به صرف ها دادند كه اونا هم انجام نميدند فقط يكي انجام ميداد اونهم ١٤٨٠٠تومان با مارمزدش ١٥٠٠٠تومان بود اين واقعيت امروز بود كه نتونستم ١٠٠٠٠دلار حواله كنم
تازه ترین اخبار