۰
۴
سه شنبه ۲۰ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۸

همتی : تصمیم ترامپ اثری در بازار ارز ندارد

رئیس بانک مرکزی در واکنش به تصمیم ترامپ مبنی بر قرار دادن سپاه پاسداران در فهرست تروریستی اعلام کرد: این اقدام نیز تأثیر پایداری در بازارها ندارد و همچون گذشته توصیه می شود مردم به ریسک بازار ارز توجه کنند.
همتی : تصمیم ترامپ اثری در بازار ارز ندارد
به گزارش پایگاه خبری اخباربانک، عبدالناصر همتی ساعتی بعد از اعلام رسمی تصمیم ترامپ به قرار گرفتن نام سپاه پاسداران در فهرست تروریستی با تاکید بر این‌که بانک مرکزی در بازار ارز حضور جدی دارد در اینستاگرام اعلام کرد: اقدام اخیر دولت آمریکا در رابطه با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، آخرین نشانه شکست سیاست آن کشور در فشار علیه ملت ایران و تحریم های مالی و پولی طی یکسال گذشته، مخصوصا شکست سنگین دهه اول فروردین 98است. اگر امید جدی به موفقیت سیاست های گذشته داشت طبیعتا به این کار خطرناک متوسل نمی شد.

بانک مرکزی به همراه دولت ، برنامه های خود از جمله دسترسی های ارزی پایدار ، ایمن وتحریم ناپذیر را با قدرت پیش می برد و این اقدام نیز تأثیر پایداری در بازارها ندارد. لیکن همان گونه که قبلا تأکید کردم از چند روز پیش مراکزی به پیشواز رفته و با القای جو روانی برای افزایش نرخ ارز به تدریج عمدتا در کانال های اعلام نرخ، قیمت های بالاتر برای ارز اعلام شد.

بانک مرکزی در بازار ارز حضور جدی دارد و همچون گذشته توصیه می شود مردم به ریسک این بازار توجه کنند. تمام تلاش بانک مرکزی استمرار پایدار ثبات اقتصادی کشور در این دوره گذار تحریم ها و ایجاد بستر مناسب برای رونق تولید و شکوفایی اقتصاد است.
 
مشاهده نظر مخاطبان
Iran, Islamic Republic of
پس چرا خود بانك ها دلار از مردم ١٣٠٥خريدند
زیکی
Iran, Islamic Republic of
همون 8 شب اثرشو گذاشت!!
سعیدی
Iran, Islamic Republic of
وقتی زلزله ذر اعماق دریا اتفاق بیافته یه مدت طول میکشه تا سونامی اون سواحل ارام را ویرانه کنه جناب همتی اسوده باش که تلاطم امواج بی ثباتی به سواحل بازارها ی اقتصادی میرسد به جای دلداری از تمهیدات سیل بند های افتصادی پرده برذاری کنید تا ما هم همراهیتان کنیم وگرنه همان بلای سیل ایام نوروز گریبانگیر ما میشود
Iran, Islamic Republic of
جناب آقای همتی! بازار ما یا بازار شما؟
تازه ترین اخبار