۰
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه تقدیر و تشکر کرد.
تشکر مدیرعامل موسسه ملل از حضور حماسی مردم در راهپیمایی 22 بهمن
به نام خدا
 
بیانیه تقدیر و تشکر از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن
 
و خلق حماسه ای دیگر در حمایت از انقلاب اسلامی ایران
 
ملت شریف ایران؛
 
با اهداء سلام و عرض ادب و احترام به محضر یکایک شما عزیزان، بدینوسیله بر خود لازم دانستم تا از خلق حماسه ای دیگر که شکوه و عظمت آن به لحاظ حضور پرشورتان در حمایت از انقلاب اسلامی ایران موجبات یأس و ناامیدی دشمنان قسم خورده اتقلاب را فراهم نمود و حیرت جهانیان را به دنبال داشت صمیمانه تقدیر و تشکر نمایم. 
 
در شرایط اقتصادی حاضر که به لحاظ خباثت های دولتمردان آمریکا و هم پیمانانش و اعمال تحریم های ظالمانه، فشار مضاعفی به مردم وارد شده و دشمن نیز با استفاده از همین حربه و بزرگ نمایی شرایط اقتصادی فعلی سعی در این داشت که مانع از حضور مردم در راهپیمایی شود. حضور با شکوهتان نشان داد جایی که پای ایمان و عقیده و انقلاب در میان باشد همچون دوران دفاع مقدس و به پاس داشت خون شهدا با صلابت در میدان حضور خواهید یافت و نقشه های دشمنان را خنثی و نقش بر آب خواهید نمود. 
 
در برابر این اراده و عظمت شما ملت فهیم و همواره در صحنه سر تعظیم فرود آورده و ضمن تبریک این رخداد عظیم به محضر مقام معظم رهبری، عزت و سربلندی شما را از خداوند منان و در سایه الطاف بیکران حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و تحت ولایت رهبر معظم انقلاب(حفظ الله) خواستارم. 
 
 و من الله توفیق
مدیرعامل موسسه اعتباری ملل   
سید امین جوادی

تازه ترین اخبار