۰
دومین سهم گران بازار به همراه ۸ شرکت بورسی و فرابورسی زمان مجمع سالانه،عادی بطور فوق العاده و فوق العاده را اعلام کردند.
زمان افزایش سرمایه دومین سهم گران و مجمع سالانه ۶ شرکت
به گزارش اخباربانک، سه شرکت سرمایه گذاری سپه، سرمایه گذاری توسعه ملی و لیزینگ صنعت و معدن به دنبال اتمام دوره مالی منتهی به آذر سال جاری، زمان برگزاری مجمع سالانه را اعلام کردند.

همچنین 3 شرکت پتروشیمی مارون، نوسازی و ساختمان تهران و جام دارو برای تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه و دو شرکت بیمه البرز و لیزینگ صنعت و معدن جهت تطابق اساسنامه با نمونه سازمان بورس به مجمع فوق العاده می روند.

در این میان،سهامداران کشت و صنعت و دامپروری دشت خرمدره و کربن ایران برای انتخاب اعضای هیات‌ مدیره روانه مجمع عادی بطور فوق العاده می شوند.

بنابراین گزارش، پتروشیمی مارون که با قیمت 5300 تومانی هر سهم دومین سهم گران بازار سهام بشمار می رود ، مجوز افزایش سرمایه 100 درصدی از سود انباشته را گرفت."مارون" می تواند سرمایه فعلی را از400 به 800 میلیارد تومان برساند و قادر به اصلاح ساختار مالی شود.

شرکت نوسازی و ساختمان تهران هم با دریافت مجوز افزیش سرمایه 251 درصدی،188.3 میلیارد تومان به سرمایه فعلی می افزاید.تامین مالی این شرکت 75 میلیارد تومانی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و جهت اصلاح ساختار مالی و برون رفت از شمول ماده 141 صرف می شود.

شرکت جام دارو نیز که در بازار دوم بورس حضور دارد با دریافت مجوز از محل سود انباشته 50 درصد افزایش سرمایه می  دهد و سرمایه اسمی را از 8 به 12 میلیارد تومان می رساند که صرف اصلاح ساختار مالی می شود.

سرمایه گذاری توسعه ملی: ساعت 14 روز چهارشنبه 24 بهمن در دانشگاه الزهرا

سرمایه گذاری سپه: ساعت 10 روز دوشنبه 20 اسفند در دانشگاه الزهرا

لیزینگ صنعت و معدن(دومجمع سالانه و فوق العاده): ساعت 9 و 10 روز یکشنبه 28 بهمن در هتل بزرگ ارم

پتروشیمی مارون(مجمع فوق العاده): ساعت 15 روز یکشنبه 28 بهمن در مرکز همایش های بین المللی نیایش

نوسازی و ساختمان تهران(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز شنبه 27 بهمن در مرکز همایش های بین المللی نیایش

جام دارو(مجمع فوق العاده): ساعت 11 روز دوشنبه 29 بهمن در خیابان گاندی جنوبی،کوچه یکم،پلاک14

بیمه البرز(مجمع فوق العاده): ساعت 10 روز چهارشنبه یک اسفند در محل شرکت

کربن ایران(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 10 روز یکشنبه 12 اسفند در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش

دامپروری دشت خرمدره(مجمع عادی بطور فوق العاده): ساعت 11 روز سه شنبه 30بهمن در دفتر مرکزی شرکت
 
تازه ترین اخبار