۰
۴
چهارشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۴۲

نماد ۵ بانک و موسسه فعلا باز نمی شود

معاون نظارت بر بورس‌ها و ناشران با اعلام اینکه امکان بازگشایی نماد ۵ بانک و موسسه به دلیل طرح ادغام نیست گفت: راهکاری برای خروج داوطلبانه سهامداران از این نمادها پیش بینی شده که درحال تصویب است .
نماد ۵ بانک و موسسه فعلا باز نمی شود
به گزارش اخبار بانک به نقل از سنا، حسن امیری درجریان بازدید از شرکت اطلاع رسانی خدمات بورس و مرکز ارتباط سازمان بورس در پاسخ به سوال یکی از فعالین بازار سرمایه مبنی بر بازگشایی نمادهای  بانکی گفت: در حالی نماد بانک پاسارگاد دیروز بازگشایی شد که بانک های مهر اقتصاد، حکمت، قوامین، انصار و موسسه اعتباری کوثر شرایط متفاوتی دارند و بحث ادغام در یک بانک واحد مطرح است.بنابراین تا تعیین تکلیف این ادغام، نماد این 5 بانک و موسسه متوقف می ماند.
 
وی افزود: سازمان بورس در بحث ادغام بانک ها طی جلساتی با بانک مرکزی، حافظ حقوق و منافع سرمایه گذاران است. پیشنهاداتی نیز از سوی سازمان مطرح شده اما اعلام زمان بازگشایی آنها امکان پذیر نیست. در این میان راهکاری برای خروج داوطلبانه سهامداران از این نمادها پیش بینی شده که در حال تصویب است .
 
به گفته امیری ، احتمالا فرآیند خروج داوطلبانه تا پایان سال عملیاتی می شود.
مشاهده نظر مخاطبان
بهزاد
Iran, Islamic Republic of
آخر این ادغام انجام میشه یا لغو شده
مهراقتصاد هی اطلاعیه میده میگه ادغام نیست ..ساماندهیه بابا تکلیف سپرده گزاران بانک مهراقتصاد را معلوم کنید.
حسین
Iran, Islamic Republic of
کلا تصمیم گیری اشتباه تو این چند سال یکی دو تا نیست این یکی بدتر از همه
بدبخت
Iran, Islamic Republic of
بنظرم اگه صحرای افریقا سهم بانک قوامین رو خریده بودم این ظلم در حقم نمیشد


بماند تا نوبت به ما برسد
Iran, Islamic Republic of
با سلام
بالاخره مهر اقتصاد کی از بانک مرکزی مجوز خواهد گرفت و کی به شبکه شتاب وصل خواهد شد؟ و چطور همه غیر مجازها را بستن و حتی ثامن با انصار ادغام کردن و سپرده گذارانش راحت شدن ولی مهر اقتصاد مانده و هنوز جزء شبکه شتاب نیست؟
تازه ترین اخبار