۰
۴
بانک آینده با انتشار اطلاعیه ای در سامانه کدال شفاف سازی تازه ای را اعلام کرد.
شفاف سازی بانک آینده درباره تعاونی افضل‌توس و صالحین
به گزارش اخبار بانک، بانک آینده با ارسال نامه ای به اداره نظارت بر ناشران فرابورسی سازمان بورس و اوراق بهادار نسبت به تازه ترین تحول صورت گرفته در این شرکت شفاف سازی کرد.

در نامه شفاف سازی این بانک که در سامانه کدال منتشر شده که مرتبط با شرکت های کارگزاری بانک آینده (سهامی خاص) و ارزش آفرینان آینده است، آمده است: فرآینده تادیه وجوه حدود ۹۹ درصد سپرده گذاران تعاونی افضل توس (در حال تصفیه)، پس از انجام تعدیلات لازم در خصوص نرخ سود سپرده ها و کسر بدهی تسهیلات مشتریان، تحت نظارت مستقیم و متمرکز هیات تصفیه سران قوا و بانک مرکزی ایران انجام شده است.

همچنین پرداخت الباقی وجوه سپرده گذاران نیز پس از تایید مدارک مربوط به افشای منشا واریز سپرده ها و اختصاص خط اعتباری از سوی بانک مرکزی صورت می گیرد.

از سویی دیگر در این اطلاعیه آمده است که تاکنون مبلغ ۱۵.۰۰۰ (پانزده هزار) میلیارد ریال خط اعتباری برای تادیه وجوه سپرده گذارن تعاونی مزبور دریافت شده است.

افزون بر این بدهی تعاونی اعتبار صالحین (در حال تصفیه) به مبلغ ۲۴.۹۰۰ (بیست و چهار هزار و نهصد) میلیارد ریال مربوط به عودت اموال فاقد کیفیت لازم، پس از ادغام بوده است که با توجه به وصول بخشی از آن، به مبلغ ۲۲.۸۵۵ (بیست و دو هزار و هشتصد و هشتاد و پنج) میلیارد ریال کاهش یافته است.

نامه شفاف سازی بانک آینده

 
مشاهده نظر مخاطبان
وحید
Iran, Islamic Republic of
سلام.کجا تسویه کردید.پول مردم و نصفه و نیمه خوردید رفت.چرا وقتی ما با افضل قرارداد داریم سود بانکی و کاهش دادید.خود بانک آینده از افصل توس هم سودهاش بیشتر بود.پس اون ۷ ماهی که مابین ورشکستگی موسسه تا رسیدگی به حسابها بود تکلیف سودش چی میشه؟
Iran, Islamic Republic of
کسیکه دنبال سود بیشتره باید ریسکشم قبول کنه ، بخاطر پرداخت همین سودهای کذایی مشکل خوردن اصل پول که گرفتید هیچ ازسودتان ذره ای کم شد ترش کردین برو بده نزول همه پولته بخورن
Iran, Islamic Republic of
خدا لعنت کنه پول همه خوردن تسویه حساب کجا بود از سر و ته پولم زدن بعدش گفتن حق هیچ اعتراضی نداری ۱۵درصد چی معنایی داره کدوم بانک از سال ۹۴ سود ۱۵درصد میدادن چرا هیچ سودی از زمان تعلیق افضل ندادن. یک موسسه با حدود ۲۵ سال سابقه با ۲۵۰ شعبه یک شبه شد غیر مجاز؟خدا ازتون نگذره
Iran, Islamic Republic of
ممنون بانک آینده که پول مارو نصف کردین بهمون دادین خیلی زحمت کشیدید سود نمیخواد بدین ساختمان های افضل نوش جانتون تشکر تشکر خیر ببینید
تازه ترین اخبار