۰
سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۳
مدیر عامل بانک کشاورزی:

امنیت غذایی کشور، محصول اقدامات شبکه بانکی است

مدیرعامل بانک کشاورزی، امنیت غذایی کشور در شرایط دشوار کنونی با وجود تحریم های ناعادلانه دشمنان را، محصول تلاش ها و اقدامات شبکه بانکی از جمله بانک کشاورزی در حمایت از تولید مواد غذایی دانست.
امنیت غذایی کشور، محصول اقدامات شبکه بانکی است
به گزارش اخبار بانک، روح الله خدارحمی در جمع روسای شعب بانک کشاوزی  در استان آذربایجان غربی تاکید کرد: تحریم های ایجاد شده قطعا نخواهند توانست اهداف و نیات شوم دشمنان را برآورده کنند چراکه این کشور بسیار قدرتمند و استوار است و این گونه اقدامات بیگانگان، قطعا با شکست مواجه خواهد شد.
 
وی افزود: به لطف خدا، التزام کارکنان بانک کشاورزی به خدمت رسانی و جلب رضایت مشتریان، قدردانی مردم و مسوولان را در پی داشته و این موفقیت موجب افتخار و مباهات است.
 
خدارحمی  بر اهمیت ایجاد انگیزه و جلب خشنودی کارکنان شاغل و بازنشسته تاکید کرد و اظهار داشت:  هیچ رضایتی بالاتر از این نیست که لبخند را بر لبان همکاران شاغل و بازنشسته ببینیم .
 
وی همچنین حضور مشاهیر بزرگ ادبی چون سید محمدحسین بهجت تبریزی متخلص به شهریار را از افتخارات بانک کشاورزی اعلام کرد.
 
بر اساس این گزارش، ارائه گزارش عملکرد مدیریت شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان غربی از سوی بهنام شهدی مدیر استان و نیز جلسه پرسش و پاسخ ، از دیگر بخش های نشست روسای شعب بانک کشاورزی در استان آذربایجان غربی بود که با حضور مدیرعامل این بانک به اجرا درآمد.
 
 روح اله خدارحمی در سفر به استان آذربایجان غربی، علاوه بر حضور در همایش روسای شعب و بازدید از شعب این بانک در سطح شهر ارومیه، با مسولان کارخانه قند ارومیه و مدیر مرکز جراحی آفتاب، دیدار و در جلسه توسعه و برگزیدگان  استان نیز شرکت کرد.
تازه ترین اخبار